Devatenáctka SK Sigma venku remizovala

23.11.2013 / SCM

Na jedenadvacet zápasů prodloužil sérii neporazitelnosti tým SK Sigma Olomouc U 19. Ve 21.kole celostátní ligy dorostu devatenáctka v Teplicích 2:2, branky dali Jakub Vichta a Ondřej Ševčík. O výhru přišli hosté poněkud smolně čtyři minuty před koncem. Sigma po prvním poločase vedla. Ve 25.minutě se trefil po rohu Kalvacha hlavou O. Ševčík. Sedm minut před přestávkou po přihrávce Bzirského přidal druhou branku Vichta. Ten musel ještě před poločasem pro zranění střídat. V 55.minutě domácí snížili po standardce poté, co brankář Neuer již držel míč, ale byl atakován a Teplice z toho daly gól. V 86.minutě Sigma přišla o vítězství, když inkasovala po centrovaném míči ze strany. „Bylo to bojovné utkání na těžkém terénu. Na bahně jsme prakticky nemohli hrát svůj fotbal, nešlo kombinovat. Těší mě, že jsme prodloužili sérii neporazitelnosti, ale i tento zápas se dal vyhrát,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Teplice U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:2 (0:2) Branky Sigmy: 25. O. Ševčík, 38. Vichta. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma, O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Bzirský, Kalvach, Banovec (67. Weinlich), Vichta (44. Yunis) – Buchvaldek (74. Danis), Žák. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body