SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Devatenáctka SK Sigma veze bod

03.04.2013 / SCM

Mužstvo SK Sigma Olomouc U 19 dnes dohrávalo v Mladé Boleslavi zápas 22. kola celostátní ligy dorostu. Souboj třetího se čtvrtým v tabulce skončil nerozhodně 2:2, zisk bodu oba týmy posunul o místo vpřed. Devatenáctka v souboji o čelo doplatila na chyby v obraně, ze kterých byly penalty, a nepřesnou koncovku. Právě proto nebrala všechny body. Sigma po brance Studeného vedla, ale domácí pět minut před koncem srovnali z penalty. V úvodu druhého poločasu šli z další penalty do vedení. Po hodině hry srovnal Danis a pak měli hosté velký tlak. Jenže žádnou šanci neproměnili, takže i když je bod z venku zisk, tak z něj moc extra radost neměli. „Dostali jsme dvě branky z penalty, ale ty byly, vznikly po zbytečných školáckých chybách. Po druhém gólu jsme domácí skutečně mleli, ale nepodařilo se nám dát třetí vítěznou branku. Možná nám trošku uškodilo, že se hrálo na přírodní trávě, proto my jsme na ní letos ještě nebyli a je to přece jen rozdíl,“ řekl trenér SK Sigma Michal Coufal. Mladá Boleslav U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:2 (1:1) Branky: 40. (pen.) Kateřiňák, 52. (pen.) Lacek – 22. Studený, 62. Danis. SK Sigma: Arbeit – Studený, O. Ševčík, Hlavica, Hýbl – Bzirský, Kalvach, Buchvaldek – Bača (74. Stříž), Chorý, Danis (89. Langer). Trenér Michal Coufal.