Devatenáctka SK Sigma veze tři body z Ostravy

03.05.2013 / SCM

Ve 29. kole celostátní ligy staršího dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 v Ostravě proti Baníku. Utkání se uskutečnilo na umělce ve Vítkovicích. A tři body brali Hanáci, rozhodl o tom Lukáš Buchvaldek proměněním pokutového kopu ve třetí minutě nastaveného času. V 5. minutě domácí brankář vytahoval ránu Langra na roh, za další dvě střelu Buchvaldka z úhlu srazil na roh obránce. Po dobrém vstupu ale přišel pro Sigmu menší šok. V 9. minutě střela Půdy zaplavala a skončila v bráně. Po pár minutkách se hosté probrali a začali si vytvářet šance. Chorý a Langer pálili z dobrých pozic vedle, Danis nad. Ve 33. minutě bylo srovnáno. Po rohovém kopu Langra se hlavou prosadil Chorý. Ani druhá půlka nezačala pro Sigmu ideálně. Odehrálo se z ní deset minut a domácí šli do vedení z pokutového kopu. Ale hosté hráli stejně jako v první půlce i za nepříznivého stavu dál a vyplatilo se to. Deset minut před konce srovnal na 2:2 Buchvaldek. Nastavovaly se tři minuty. A v závěru extra času odpískal sudí Trávníček penaltu za kosu na Baču. Buchvaldek pokutový kop proměnil a dal vítěznou branku. Baník Ostrava U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:3 (1:1) Branky: 9. a 55. (pen.) Půda - 80. a 90 + 3 (pen.) Buchvaldek, 33. Chorý. Rozhodčí: Trávníček – Pochylý, Mojžíš. ŽK: Taraba, Půda – Chorý, Richter. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Urbášek – Němeček, Hlavica, O. Ševčík, Hýbl – Langer (81. Stříž), Buchvaldek, Richter, Kalvach, Danis (70. Bača) – Chorý. Trenér Michal Coufal. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick