Devatenáctka SK Sigma vyhrála nad Sencem

08.02.2014 / SCM

V dalším přípravném utkání porazil tým SK Sigma Olomouc U 19 doma na umělce Senec. Hosté od páté minuty vedli, ale pak se domácí rozehráli a jasně zvítězili, když z mnoha šancí proměnili čtyři. Senec se dostal do vedení po povedené střele z 5. minuty. Domácí mohli záhy srovnat, ale zakončení Žáka nebo Fišera bylo nepřesné. Ve 31. minutě si Bzirský vyměnil balon se Žákem a trefil technicky hezky k tyčce. O čtyři minuty později se protáhl po levé straně Kováč. Jeho první střelu brankář vyrazil, ale dorážka už šla správným směrem – 2:1. Dvě minuty před přestávkou trefil Žák tyčku, následný závar před brankou hostů ukončil umístěnou střelou z otočky Yunis. Ten se prosadil i osm minut po přestávce, když skóroval hlavou po rohovém kopu, který kopal Stanečka. Ve zbytku zápasu měli domácí ještě hodně šancí, ale další gól už nepřidali. Další zápas hraje devatenáctka doma ve středu proti Bardejovu (14.00). SK Sigma Olomouc U 19 – Senec U 19 4:1 (3:1) Branky: 43. a 53. Yunis, 31. Bzirský, 35. Kováč. Rozhodčí: Šteier. SK Sigma U 19: Hora (46. Spurný) – Seibert, Krayzel (30. Herynek), Řehák (60. Krayzel), Kováč – Fišer (77. Nedoma), Kubeček (46. Weinlich), Bala (77. Kubeček), Bzirský (46. Stanečka), Žák (60. Havlíček) – Yunis. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick