Devatenáctka SK Sigma vyhrála nad Sencem

08.02.2014 / SCM

V dalším přípravném utkání porazil tým SK Sigma Olomouc U 19 doma na umělce Senec. Hosté od páté minuty vedli, ale pak se domácí rozehráli a jasně zvítězili, když z mnoha šancí proměnili čtyři. Senec se dostal do vedení po povedené střele z 5. minuty. Domácí mohli záhy srovnat, ale zakončení Žáka nebo Fišera bylo nepřesné. Ve 31. minutě si Bzirský vyměnil balon se Žákem a trefil technicky hezky k tyčce. O čtyři minuty později se protáhl po levé straně Kováč. Jeho první střelu brankář vyrazil, ale dorážka už šla správným směrem – 2:1. Dvě minuty před přestávkou trefil Žák tyčku, následný závar před brankou hostů ukončil umístěnou střelou z otočky Yunis. Ten se prosadil i osm minut po přestávce, když skóroval hlavou po rohovém kopu, který kopal Stanečka. Ve zbytku zápasu měli domácí ještě hodně šancí, ale další gól už nepřidali. Další zápas hraje devatenáctka doma ve středu proti Bardejovu (14.00). SK Sigma Olomouc U 19 – Senec U 19 4:1 (3:1) Branky: 43. a 53. Yunis, 31. Bzirský, 35. Kováč. Rozhodčí: Šteier. SK Sigma U 19: Hora (46. Spurný) – Seibert, Krayzel (30. Herynek), Řehák (60. Krayzel), Kováč – Fišer (77. Nedoma), Kubeček (46. Weinlich), Bala (77. Kubeček), Bzirský (46. Stanečka), Žák (60. Havlíček) – Yunis. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +