Devatenáctka SK Sigma vyhrála v Brně

09.11.2013 / SCM

Devatenáctka SK Sigma Olomouc v 19. kole celostátní ligy dorostu porazila v derby Zbrojovku Brno. Na hřišti v Brněnských Ivanovicích Hanáci zvítězili po brankách Jakuba Yunise a Václava Jemelky. Hosté šli do vedení v 6. minutě, po přímém kopu Kalvacha skóroval hlavou Yunis. Druhou branku dala Sigma po hodině hry. Buchvaldek se protáhl podél lajny, přihrál pod sebe a Jemelka zakončil přesně. Dvacet minut před koncem se mohli domácí vrátit do zápasu, ale nařízenou penaltu neproměnili, Sigma už si pak další výhru pohlídala. „Po dvou zápasech proti týmům ze spodku tabulky jsme hráli proti v pořadí pátému Brno. Byl to kvalitní soupeř, bojovný a těžký zápas kluci zvládli i přesto, že jsme v týdnu dohrávali odložené utkání,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Zbrojovka Brno U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 0:2 (0:1) Branky: 6. Yunis, 62. Jemelka. Rozhodčí: Plesar – J. Paták, Julínek. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma (88. Kotouč), O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Buchvaldek (85. Banovec), Kalvach, Bzirský, Danis (82. Kováč) – Yunis (75. Fišer), Vichta (64. Žák). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body