Devatenáctka SK Sigma vyhrála v Brně

09.11.2013 / SCM

Devatenáctka SK Sigma Olomouc v 19. kole celostátní ligy dorostu porazila v derby Zbrojovku Brno. Na hřišti v Brněnských Ivanovicích Hanáci zvítězili po brankách Jakuba Yunise a Václava Jemelky. Hosté šli do vedení v 6. minutě, po přímém kopu Kalvacha skóroval hlavou Yunis. Druhou branku dala Sigma po hodině hry. Buchvaldek se protáhl podél lajny, přihrál pod sebe a Jemelka zakončil přesně. Dvacet minut před koncem se mohli domácí vrátit do zápasu, ale nařízenou penaltu neproměnili, Sigma už si pak další výhru pohlídala. „Po dvou zápasech proti týmům ze spodku tabulky jsme hráli proti v pořadí pátému Brno. Byl to kvalitní soupeř, bojovný a těžký zápas kluci zvládli i přesto, že jsme v týdnu dohrávali odložené utkání,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Zbrojovka Brno U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 0:2 (0:1) Branky: 6. Yunis, 62. Jemelka. Rozhodčí: Plesar – J. Paták, Julínek. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma (88. Kotouč), O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Buchvaldek (85. Banovec), Kalvach, Bzirský, Danis (82. Kováč) – Yunis (75. Fišer), Vichta (64. Žák). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick