Devatenáctka v generálce vysoko vyhrála

20.07.2013 / SCM

Poslední přípravný zápas se týmu SK Sigma Olomouc výsledkově podařil. Devatenáctka k němu cestovala na Slovensko, v Dubnici vyhrála vysoko osm k jedné. V 8. minutě se po přihrávce Žáka prosadil Danis. Za čtyři minutky domácí srovnali, ale nerozhodný stav dlouho nevydržel. V 17. minutě dával po pasu Ševčíka pod sebe Kubeček a Danis znovu skóroval. Další branky padaly v poslední pětiminutovce první půle. Nejprve po přihrávce Kubečka završil hattrick Danis, pak přidal čtvrtou hanáckou branku znovu po nahrávce Kubečka Buchvaldek. Tentýž hráč se hned po rozehrávce a příhře Žáka prosadil do pauzy ještě jednou. Tři minuty po přestávce ztrestal dubnickou chybu Vichta – 1:6. V 55. minutě přihrával Buchvaldek a Danis dal svou čtvrtou branku v utkání. V poslední minutě završil stav po centru Kováče Fišer. „Bylo to svižné utkání, i když soupeř nenastoupil v optimálním složení. Výsledek nepřeceňujeme,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. První mistrák čeká devatenáctku příští sobotu doma proti Mladé Boleslavi (14.00), juniorka hraje v pondělí 29. Července v Hradci Králové. Dubnica U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:8 (1:5) Branky: 8., 17., 40. a 55. Danis, 44. a 45. Buchvaldek, 48. Vichta, 90. Fišer. SK Sigma U 19: Spurný – Kubeček (64. Banovec), O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Žák (73. Fišer), Kalvach (77. Weinlich), Bzirský, Vichta (55. Yunis) – Danis (80. Kováč), Buchvaldek. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body