Devatenáctka v předehrávce prohrála

03.04.2012 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 dnes předehrával zápas čtyřiadvacátého kola celostátní ligy dorostu. V Hradci o jednu branku prohrál. Hosté nezvládli začátek a konec prvního poločasu. Už ve dvacáté sekundě Sigma inkasovala, pak v poslední minutě první půle podruhé po rohu. Ve 22. minutě se z přihrávky Housky prosadil P. Ševčík. Po přestávce už se hrálo jen na jednu branku, ale Sigma se prosadila jen jednou, 69. minutě po rohu Falty hlavičkoval Chorý do tyčky a Texl dorážkou srovnal. Pak hosté zahazovali jednu šanci za druhou, za což je domácí ztrestali osm minut před koncem. „Samozřejmě spokojen být nemůžu. Bylo to podobné utkání jako s Hradcem doma na podzim. Hráli jsme, měli šance a soupeř trestal. Zaspali jsme úvodní sekundy, kdy jsme nebyli pozorní a důrazní a nechali si dát lacinou branku. Od toho se pak odvíjel další průběh zápasu. Druhá půlka byla na jednu branku, měli jsme šance, Zahradníček trefil tyčku. Ale domácí z jedné střely na bránu dali gól,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Hradec Králové U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 3:2 (2:1) Branky Sigma: 22. P. Ševčík, 69. Texl. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, Svozil, Štěrba, Falta – Holub (67. Chorý), Texl, Houska, Zahradníček – P. Ševčík, Schmidt (76. Hýbl). Trenér Augustin Chromý.