Devatenáctka venku remizovala

04.09.2013 / SCM

V 8. kole celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 v Pardubicích. Devatenáctka z velké převahy vytěžila hodně šancí, ale když převážnou většinu z nich pospalovala, skončil duel nerozhodně. Hosté šli do vedení ve 20. minutě. Po přímém kopu Kalvacha zakončoval Danis, domácí gólman stačil vyrazit, ale na dorážku O. Ševčíka už neměl. Domácím se podařilo srovnat o šest minut později po brejku. Sigma pak měla velkou převahu, hodně šancí. Gól už dala jenom jeden, ale ten rozhodčí neuznal. „Měli jsme celý zápas převahu a hodně šancí. Jenom Buchvaldek měl sám čtyři tutové. K vítězství nám chybělo proměnit nějaké šance, chtělo to domácí ještě více zatlačit, abychom utkání zvládli na tři body,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Pardubice U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1) Branka: 20. O. Ševčík. SK Sigma U 19: Neuer – Bzirský, O. Ševčík, Řehák, Jemelka (83. Kováč) – Danis (74. Nedoma), Kalvach, Banovec (65. Weinlich), Fišer (76. Žák) – Yunis, Buchvaldek. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.