Devatenáctka venku remizovala

04.09.2013 / SCM

V 8. kole celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 v Pardubicích. Devatenáctka z velké převahy vytěžila hodně šancí, ale když převážnou většinu z nich pospalovala, skončil duel nerozhodně. Hosté šli do vedení ve 20. minutě. Po přímém kopu Kalvacha zakončoval Danis, domácí gólman stačil vyrazit, ale na dorážku O. Ševčíka už neměl. Domácím se podařilo srovnat o šest minut později po brejku. Sigma pak měla velkou převahu, hodně šancí. Gól už dala jenom jeden, ale ten rozhodčí neuznal. „Měli jsme celý zápas převahu a hodně šancí. Jenom Buchvaldek měl sám čtyři tutové. K vítězství nám chybělo proměnit nějaké šance, chtělo to domácí ještě více zatlačit, abychom utkání zvládli na tři body,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Pardubice U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1) Branka: 20. O. Ševčík. SK Sigma U 19: Neuer – Bzirský, O. Ševčík, Řehák, Jemelka (83. Kováč) – Danis (74. Nedoma), Kalvach, Banovec (65. Weinlich), Fišer (76. Žák) – Yunis, Buchvaldek. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba