JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Devatenáctka veze body z Pardubic

24.09.2011 / SCM

Po smolném utkání doma s Hradcem Králové tým SK Sigma Olomouc U 19 mladíci z Hané opět prokázali svou ofenzivní sílu. V Pardubicích se sice v prvním poločase ještě trápili v koncovce, ale po přestávce soupeře rozstříleli. V prvním poločase nepadla ani jedna branka. Stav se měnil záhy po přestávce. Ve 48. minutě zahrával po faulu na Housku přímý kop Falta a Habusta otevřel skóre. V šestasedmdesáté minutě vyslal kolmicí Houska P. Ševčíka, který zvýšil na rozdíl dvou branek. Za další dvě minuty vyslal Houska vpřed pro změnu Hladíka, který vsítil třetí olomouckou branku. V 88. minutě vypálil Falta, jeho pokus gólman vyrazil, ale míč do sítě dorazil Teplý. „V prvním poločase to nebylo moc dobré, hru jsme oživili střídáním, také jsem musel udělat trošku vítr. Ve druhé poločase už to bylo lepší, po druhé brance už domácí jen bránit nemohli,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc U 19 Augustin Chromý. Pardubice – SK Sigma Olomouc U 19 0:4 (0:0) Branky: 48. Habusta, 76. P. Ševčík, 78. Hladík, 88. Teplý. SK Sigma: Arbeit – Štulajter (83. Ješko), Svozil, Habusta, Můčka (46. Holub) – Zahradníček (46. Hladík), Texl, Houska, Falta – P. Ševčík (78. Schmidt), A. Ševčík (71. Teplý). Trenér Augustin Chromý.

Osmnáctka a šestnáctka hrála proti TřinciOsmnáctka a šestnáctka hrála proti Třinci