Devatenáctka veze body ze Slovácka

10.03.2012 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 naplno bodoval i ve druhém jarním kole celostátní ligy dorostu. Devatenáctka zvítězila na Slovácku o jednu branku, i když pětadvacet minut dohrávala v deseti. Hosty poslal do vedení v 11. minutě střelou z pětadvaceti metrů Plšek, Slovácku se do pauzy podařilo srovnat. Osm minut po přestávce se po křídle prosadil Hladík a jeho zpětnou přihrávku proměnil ve druhý gól Schmidt. V 60. minutě byl vyloučen Svozil a Sigma musela hájit náskok v oslabení. O pět minut později bylo po rohovém kopu opět vyrovnáno. V 80. minutě utekl Schmidt, byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil Houska. „Kluci bojovali, ale podle mých představ jsme hráli jen v úvodu druhé půle do vyloučení. To jsme byli lepší než domácí, do ničeho jsme je nepouštěli, měli jsme mnoho šancí. Mrzí mě ta červená karta,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Slovácko – SK Sigma Olomouc 2:3 (1:1) Branky Sigmy: 11. Plšek, 53. Schmidt, 80. (pen.) Houska. ČK: 60. Svozil. SK Sigma U 19: Arbeit – Texl, Svozil, Štěrba, Falta – Hladík (63. Studený), Plšek, Houska, Zahradníček (88. Hýbl) – Bača (46. Holub), Schmidt (83. Bzirský). Trenér Augustin Chromý.