Devatenáctka vyhrála, krásnou střelou rozhodl David Bača

30.03.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál doma ve 23. kole celostátní ligy dorostu proti Jihlavě. Naše devatenáctka potvrdila roli favorita a získala tři body. Vyhrála 1:0, ve druhém poločase se krásně trefil David Bača. Sigma je v tabulce nahoře, hosté naopak dole, takže už před zápasem nebylo těžké odhadnout, jak by se mohl vyvíjet. Jihlava se většinu času jen bránila a zkoušela brejkovat. V 9. minutě mohl po centru Studeného poslatSigmu do vedení Chorý, ale mířil vedle. Hosté byli nebezpeční hned při svém prvním brejku, brankář Arbeit ale složitou situaci vyřešil výtečně. Sigma se v prvním poločase nějak nemohla prosadit přes jihlavskou defenzivu, tak to zkoušela z větší vzdálenosti. Dvě střely Bzirského a jedna Stříže ale byly malinko nepřesné, takže po prvním poločase byl stav bezbrankový. Druhý půlka začala gólovou šancí Hýbla, která odstartovala velký tlak Sigmy. V gól se povedlo převahu přetavit až v 71. minutě. To se z hranice šestnáctky trefil krásným obstřelem na zadní tyčku Bača. Zaslouženou výhru mohla devatenáctka v závěrečných minutách ještě potvrdit, ale Chorý ani dvakrát Buchvaldek netrefili tak, jak bylo třeba. „Nebylo to jednoduché. Jihlava se na nás dobře připravila, hrála z bloku. Nám chyběla myšlenka ze středu hřiště a zakončení v prvním poločase, ve druhém už se to zlepšilo,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Jihlava U 19 1:0 (0:0) Branka: 71. Bača. Rozhodčí: Gallo – Tacina, Dubravský. ŽK: Hlavica – Klusák, Pedro, Veselský, Hron, Kelbler. Diváci: 160. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, Hlavica, O. Ševčík, Hýbl – Langer (62. Buchvaldek), Stříž (71. Danis), Kalvach, Bzirský (77. Richter), Bača (88. Němeček) – Chorý. Trenér Michal Coufal. Jihlava U 19: Kotnour – Hanousek, Klusák (74. Homola), Pedro, Kriegsmann, Maruš, Ijčík, Demeter, Veselský (79. Dvořáček), Hron (59. Kelbler), Rejthar. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba