Devatenáctka vyhrála, rozhodl Vasiljev

18.08.2012 / SCM

I ve druhém utkání tohoto týdne musela devatenáctka SK Sigma Olomouc bojovat proti vytrvale bránícímu soupeři. Ve 3. kole celostátní ligy dorostu se týmu U 19 Modré laviny nakonec podařilo po Opavě (2:0) zlomit v závěru i Slovácko. V 80. minutě dal jediný gól zápasu Tomáš Vasiljev. Hned v úvodu mohla jít Sigma do vedení. Bombu Bzirského ovšem brankář vyrazil, poradil si i se zakončením Hlavici po rohovém kopu. Domácí měli vytrvalou převahu, ale další šance si vytvořili až v závěru poločasu. Ve 36. minutě P. Ševčík přeloboval s vybíhajícím gólmanem i prázdnou bránu, minutu poté trefil po rohu Studený břevno a vzápětí pálil těsně vedle pravé tyčky Chorý. Dvě domácí tutovky zahájily i druhý poločas. Bača ve vyložené pozici netrefil, vedle zakončil i Chorý pro centru Studeného. Ve druhé půli měla Sigma znovu převahu, ale tentokrát už se podařilo hostům něco dohrát do koncovky. Brankář Arbeit musel svůj tým dvakrát podržet. Nejprve se vytáhl po rychle rozehraném přímém kopu, kdy na něj šel protihráč sám. To vyrazil na roh. Z toho zneškodnil další tutovku. A Sigma hned vyrazila do protiútoku, který končil přehrávkou Holub a gólovou trefou Vasiljeva. „Převahu jsme měli, hlavně ve druhém poločase velkou. Bohužel nám zase nebylo přáno z nějaké šance se trefit, znovu to vyšlo až ve chvíli, kdy byl soupeř unavený a začal dělat chyby. Proměňování šancí je ještě takové kostrbaté, musíme na tom zapracovat,“ řekl trenér Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Slovácko U 19 1:0 (0:0) Branka: 80. Vasiljev. Rozhodčí: Mikel. ŽK: Studený, Holub, Chorý, Hodis, Vasiljev – Slaný, Ťok. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, Hlavica, Štěrba, Hýbl – Fišer (68. Vasiljev), Bzirský, Bača (82. Hodis), Holub (86. Stříž) – P. Ševčík, Chorý. Trenér Michal Coufal. Slovácko U 19: Vejmola – Palička, Břečka, Kübl, Pilka, Machač, Rusňák, Michna, Janečka (76. Tesař), Slaný, Ťok.

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick