SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Devatenáctka vyhrála v Budějovicích

18.05.2013 / SCM

Další vítězný zápas zaknihoval tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka vyhrála v Českých Budějovicích utkání 31. kola vysoko 5:1, je na druhém místě o bod za první Slavií. Pro hosty se utkání nevyvíjelo dobře, ale nakonec potvrdili roli favorita a přesvědčivě vyhráli. Ve 20. minutě ovšem prohrávali, ale vzápětí srovnal Richter. V prvním poločase už více branek nepadlo, závěr pak měli Hanáci drtivý. Nastartoval to parádní trefou do šibenice Hýbl v 67. minutě. Pak už Sigma zápas nepustila a po trefách Chorého a dvakrát Stříže vyhrála rozdílem čtyř branek. „V prvním poločase jsme byli lepší v držení míče, ale nebylo to dobré, chyběla nám chytrost, nedařilo se nám prosadit se. Nakonec jsme utkání zvládli, ovšem tak lehké to zase nebylo. Domácí se snažili, po krásném gólu Hýbla jsme šli do vedení a pak už jsme dominovali,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. Sigma je na druhém místě o bod za Slavií. Právě s tímto soupeřem hraje v další kole doma, bude to ve středu 29. května. České Budějovice U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:5 (1:1) Branky: 20. Horák - 80. a 90. Stříž, 21. Richter, 67. Hýbl, 70. Chorý. Rozhodčí: Kovařík – Černý, Klátil. SK Sigma U 19: Urbášek – Němeček, Řehák, O. Ševčík, Hýbl – Vichta (87. Reška), Richter, Kalvach – Langer (81. Banovec), Chorý, Bača (58. Stříž). Trenér Michal Coufal. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +