Devatenáctka vyhrála v Jihlavě

08.09.2012 / SCM

Fotbalistům SK Sigma Olomouc U 19 se podařilo napravit domácí ztrátu s Mladou Boleslaví. Devatenáctka uhrála zpět body v Jihlavě, kde zvítězila 2:1. Utkání pro hosty nezačalo vesele, už od druhé minuty prohrávali. V šesté mohl srovnat Chorý, ale povedlo se to až o dvacet minut později Střížovi, který levačkou uklidil přihrávku Vasiljeva. Druhou branku dala Sigma ve druhém poločase. V 63. minutě proměnil Vasiljev pokutový kop za faul na Chorého. „Hned na začátku jsme si nechali dát hloupou branku a domácí se jenom bránili. Měli jsme převahu, držení míče bylo tak sedmdesát ku třiceti pro nás. Kromě vstřelených branek jsme měli i několik další šancí,“ řekl trenér SK Sigma Michal Coufal. Jihlava U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:2 (1:1) Branky: 2. Dvořáček - 25. Stříž, 63. (pen.) Vasiljev. SK Sigma U 19: Arbeit – Richter, Štěrba, O. Ševčík, Hýbl – Hodis, Bača (88. Studený), Holub – Vasiljev (78. Buchvaldek), Chorý, Stříž (72. Fišer). Trenér Michal Coufal. nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick