SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka vyhrála v Uničově

24.02.2011 / SCM

Dorostenecký tým SK Sigma Olomouc U 19 odehrál ve středu přípravný zápas v Uničově. Tamního účastníka MSFL naše juniorka porazila 4:3. V týmu chybělo pět hráčů, kteří plnili reprezentační povinnosti. Po prvním poločase devatenáctka o jednu branku prohrávala, po přestávce ovšem skóre otočila. Útočník Teplý dal tři branky, byl i u čtvrtého gólu, který byl zřejmě vlastní. „Prvních dvacet minut jsem nebyl spokojený, nebylo to dobré. Pak si hráči zvykli na menší rozměry hřiště herní projev se zlepšil. Slušně zachytal brankář Karabina, pochválit si zaslouží i útočník Teplý, který byl u všech našich gólů,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. Uničov – SK Sigma Olomouc U 19 3:4 (2:1) Branky Sigmy: Teplý 3, vlastní. SK Sigma U 19: Karabina – Můčka, Ješko (46. Bednář), Svozil, Hrušák (46. Globa) – Texl, Jakubec (60. Novotný), Štulajter – Hladík (60. Koudelka), Teplý, A. Ševčík. Trenér Leoš Kalvoda.