Devatenáctka za tři body ve Zlíně

21.04.2012 / SCM

V šestadvacátém kole celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 ve Zlíně. Devatenáctka veze domů tři body za výhru o dvě branky. Hosté se střelecky ve Zlíně prosadili dvakrát. Jednou v každém z poločasů. V 18. minutě prodloužil centr Zahradníčka Holub a Schmidt skóroval. Čtyři minuty před koncem utkání vysunul Houska Holuba, který pečetil výhru Sigmy. „Věděl jsem, že to nebude lehké utkání. Zápasy se Zlínem jsou derby, navíc domácí si stáhli tři hráče z béčka, protože bojují o záchranu. My naopak máme pět hráčů v béčku, takže pro náš mladý tým to nebylo jednoduché. Ale kluci obstáli, porvali se s tím,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Zlín U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 0:2 (0:1) Branky: 18. Schmidt, 86. Holub. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, Svozil, Štěrba, Hýbl – Zahradníček (89. Bača), Texl, Houska, Holub (86. Bzirský) – P. Ševčík (73. Hladík), Schmidt (78. Chorý). Trenér Augustin Chromý.