Devatenáctka zahájila přípravu vítězně

17.01.2013 / SCM

V přípravě na jarní část sezony už je samozřejmě také tým SK Sigma Olomouc U 19. Svěřenci trenéra Michala Coufala už mají za sebou i první přípravný zápas, ve středu vyhráli v Hranicích nad tamním SK, který trénuje legenda SK Sigma Saša Bokij. Devatenáctka účastníka divizní skupiny E porazila. Po poločase byl stav nerozhodný 1:1. Sigmu poslal do vedení v 6. minutě Stříž, ve třicáté domácí srovnali. Všechny zbývající branky padly v závěrečné čtvrthodince. Nejprve to bylo po trefách Pekaře a Studeného už 1:3, domácí pak korigovali na jednogólový rozdíl sedm minut před koncem. „Hrálo se na hodně kluzkém terénu, pohyb byl obtížný. Kluky jsem upozorňoval, že hrají proti chlapům, takže musí být připraveni na souboje. Na to, že to byl první zápas, to nebylo úplně špatné. Měli jsme tam i nějaké dobré věci, které jsme nedohráli, ale také jsme tam měli nějaké chybičky. Ale zhruba o jeden dva góly jsme byli lepší. První poločas byl vyrovnanější, ve druhém už jsme drželi více míč,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. Facebook SK Sigma Olomouc V týmu pro jaro došlo k několika změnám. Brankář Arbeit, stoper Štěrba a útočníci Holub s P. Ševčíkem byli posunuti do juniorky, devatenáctku naopak z týmu U 18 doplnili gólman Neuer, stoper Řehák a útočníci Buchvaldek s Danisem. Herní složku bude pozměněný kádr teprve ladit. „Právě jsme v kondičním bloku přípravy, na soustředění hráče čekají běžky, tréninky v terénu, posilování a hřiště,“ podotkl Coufal. Další přípravný zápas hraje devatenáctka v sobotu od 10.00 v Mohelnici. V příštím týdnu tým čeká soustředění v Loučné. SK Hranice – SK Sigma Olomouc U 19 2:3 (1:1) Branky: 30. M. Žoch, 83. R. Pokorný - 6. Stříž, 76. Pekař, 78. Studený. SK Sigma U 19: I. poločas: Neuer – Němeček, Hlavica, Vrána, Hýbl – Stříž, Bzirský – Vasiljev, Buchvaldek, Reška – Chorý. II. pol.: Urbášek – Studený, Řehák, Hodis, Dvorský – Banovec, Richter – Pekař, Langer, Fišer – Danis. Trenér Michal Coufal. SK Sigma Olomouc v síti Google +

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba