SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Devatenáctka ztratila body

14.05.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 ztratil doma v utkání pětadvacátého kola celostátní ligy dorostu dva body. Devatenáctka jen remizovala s Mladou Boleslaví. Sigma vedla, v 17. minutě to obstaral Habusta. Ale do přestávky se hostům podařilo stav otočit, když obě branky, které dali, byly hodně laciné. Ve druhém poločase měli domácí velký tlak. V 76. minutě přišli o vyloučeného Housku. Ovšem i přesto se jim podařilo srovnat. Sedm minut před koncem utekl po pravém křídle Hladík a z jeho přihrávky stanovil konečnou podobu výsledku Texl. „Bylo to dobré utkání. Dostali jsme dvě laciné branky, tu druhou v nastavení prvního poločasu, což by se nemělo stávat. Kluci bojovali, nakonec se podařilo alespoň srovnat,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 – Mladá Boleslav U 19 2:2 (1:2) Branky: 17. Habusta, 83. Texl. SK Sigma U 19: Karabina – Texl, Ješko, F. Přikryl, Štěrba – Hladík, Houska, Habusta, Štulajter (53. Bernard) – Teplý (54. Zahradníček), Schmidt. Trenér Leoš Kalvoda.

Povedlo se nám zápas otočit, řekl StarobaPovedlo se nám zápas otočit, řekl Staroba
| 24.04.2017
Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 23.04.2017
Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami