Devatenáctka zvítězila v Hlučíně

09.10.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 po třetině soutěže vede s náskokem tří bodů celostátní ligu staršího dorostu. Dnes v 10. kole devatenáctka zvítězila v Hlučíně bezpečně čtyři k jedné. Rozhodnuto bylo už po pár minutách hry. V 8. minutě vysunul Texl Adama Ševčíka a Sigma vedla. Za pět minut prošel Petr Ševčík sám až do zakončení a zvýšil na rozdíl dvou branek. Ve dvaatřicáté minutě oklamal Houska dva protihráče a přihrál P. Ševčíkovi. Ten posunul na A. Ševčíka, který přidal třetí branku hostů. Ve 36. minutě Sigma po vlastní rohu a domácím brejku inkasovala. Jakoukoliv naději ovšem Hlučínu sebral dvě minuty před pauzou P. Ševčík, který ve čtvrtou branku hostů proměnil přihrávku Zahradníčka. Po změně stran už i přes množství šancí Sigma další góly nepřidala. „Utkání se nám docela povedlo. I ve druhém poločase to bylo slušné, měli jsme dost dalších šancí. Mrzí mě ovšem to, že jsme dostali hloupou branku, tam jsme tu situaci po rohu dohrávali lajdácky. To si ještě s hráči vyříkám,“ hodnotil duel trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Hlučín U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:4 (1:4) Branky: 8. a 32. A. Ševčík, 13. a 43. P. Ševčík. SK Sigma U 19: Arbeit – Texl, Ješko, Svozil, Falta (42. Můčka) – Hladík (63. Schmidt), Habusta (46. Štulajter), Houska, Zahradníček (81. Holub) – A. Ševčík (77. Teplý), P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Devatenáctka SK Sigma prohrálaDevatenáctka SK Sigma prohrála
| 26.05.2017
Mladší dorostenci SK Sigma mají další bodyMladší dorostenci SK Sigma mají další body
| 24.05.2017
Devatenáctka SK Sigma opět promrhala vedeníDevatenáctka SK Sigma opět promrhala vedení
| 23.05.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a remízouMladší dorost SK Sigma s výhrou a remízou
| 20.05.2017
Devatenáctka SK Sigma ztratila vedeníDevatenáctka SK Sigma ztratila vedení
Individuálních chyb bylo moc, řekl StarobaIndividuálních chyb bylo moc, řekl Staroba
| 16.05.2017
Devatenáctka SK Sigma o gól padlaDevatenáctka SK Sigma o gól padla
| 13.05.2017
Mladší dorost Sigmy nedal soupeři šanciMladší dorost Sigmy nedal soupeři šanci
| 10.05.2017
Bylo to pro nás dobré utkání, řekl StarobaBylo to pro nás dobré utkání, řekl Staroba
Mladší dorost SK Sigma za tři body ve VítkovicíchMladší dorost SK Sigma za tři body ve Vítkovicích