Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka zvítězila v Opavě

25.03.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 pokračuje v dobrém úvodu jara. V 18. kole nejvyšší soutěže dorostu devatenáctka vyhrála v Opavě. V každém z poločasů dala po jedné brance. Od první minuty se hrálo jen na jednu branku, na tu opavskou. Hostům poměrně dlouho trvalo, než převahu vyjádřili gólově. Vyložené šance postupně neproměnili Teplý, Plšek, Falta, Teplý a Houska. Vyšlo to ve 36. minutě. To přímý kop trefil krásně přes zeď Plšek. V první minutě druhé půle ukončil první akci Sigmy gólovou střelou Habusta. Vedení o dvě branky už hosté nenavýšili, i když šancí měli mnoho. „Měli jsme dát více než dvě branky. Ale jinak jsme odehráli dobrý zápas, kluci k utkání přistoupili od začátku zodpovědně, soupeři jsme nic nedovolili,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 0:2 (0:1) Branky: 36. Plšek, 46. Habusta. Rozhodčí: Možíš. SK Sigma: Karabina – Globa, F. Přikryl, Štěrba, Můčka – Plšek, Habusta, Falta (86. Svozil), Houska (74. Hladík) – Schmidt, Teplý (79. Štulajter). Trenér Leoš Kalvoda.