Devatenáctku nastartoval Přikryl

20.07.2011 / A tým

Čeští reprezentanti vstoupili do mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let výhrou 3:1 nad domácím Rumunskem. O zisk tří bodů se góly zasloužili Tomáš Přikryl, Tomáš Jeleček, který proměnil pokutový kop, a Vojtěch Hadaščok. V druhém utkání skupiny A zvítězilo Irsko nad Řeckem 2:1 po dvou gólech O'Connera. V základní sestavě nastoupili všichni tři nominovaní odchovanci SK Sigma Olomouc. V obraně hráli Martin Hála a Tomáš Kalas, v útoku Tomáš Přikryl. Devatenáctka po půlhodině prohrávala. Minutu před přestávkou vyrovnal Tomáš Přikryl. V 61. minutě byl v šestnáctce faulován Tomáš Kalas, který zakončoval téměř každou standardku. Kopala se penalta, tu Jeleček proměnil a český tým vedl. V závěru ještě přidal třetí branku. V druhém utkání skupiny se Češi střetnou v sobotu od 18:00 s Irskem. Rumunsko U 19 - Česká republika U 19 1:3 (1:1) Branky: 30. Stanciu - 44. Přikryl, 61. Jeleček z pen., 84. Hadaščok. ČR: Koubek - Jeleček, Kalas, Brabec, Hála - Kadeřábek, Jánoš (90.+2 Kraus), Sladký, Krejčí - Skalák (69. Hadaščok), Přikryl (88. Fantiš). Trenér: Hřebík.

| 23.01.2017
Důležité budou mistrovské zápasy, řekl JílekDůležité budou mistrovské zápasy, řekl Jílek