Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Diváci na Andrově stadionu opět vyhrávali!

06.03.2008 / Ostatní

Domácí utkání se Spartou hanácký tým nevyhrál, fanoušci Sigmy však opět vyhrávali. Utkání našeho klubu na Andrově stadionu již tradičně doprovází bohatý program. Stejně jako při prvním jarním duelu s Bohemians i s se Spartou jste se mohli zúčastnit několika zajímavých soutěží. Ti z vás, kteří přišli na náš stadion dříve, se mohli zúčastnit vědomostní soutěže. Zhruba 40 minut před úvodním hvizdem rozhodčího startovala soutěž pořádaná ve spolupráci našeho klubu a rádia Haná, mediálního partnera klubu. Speaker Mirek Skácelík Vám v rozhlase pustil postupně tři písničky a sdělil události z historie našeho klubu. Vaším úkolem bylo poznat rok resp. fotbalovou sezónu, ve kterém tyto písničky vznikly a kdy se události staly. Nápověda zazněla pochopitelně i z klubové historie. Tentokrát jsme po Vás chtěli slyšet sezónu ve které poprvé (byť jen na 1zápas) stál jako hlavní trenér na lavičce Leoš Kalvoda. Svůj tip na sezónu zaslali nejrychleji formou sms na náš soutěžní telefon 721 101 351 Václav Pleska z Bystrovan a Milan Patkáň z Vidnavy. Mimo suvenýrů od našeho klubu a rádia Haná, získali suvenýry od Olomouckého deníku a hlavně možnost zakopat si na branku v soutěži Střelba s Olomouckým deníkem o finanční hotovost v přestávce utkání! Každý soutěžící měl pouze dva pokusy ze středu pokutového území. Jedinou překážkou byla „hráčská zeď“. Výhry jsou stále stejné a lákavé: 1000, 10000 a 50000 Kč! Ani jeden však nemířil přesně. Přestávka tentokrát začala předáním cen od Partnera utkání, společnosti HENNLICH. Ze tří vylosovaných prodaných vstupenek se dostavili pouze dva, Martin Stalmach ze Šumperka a Josef Herynek z Drahlova. Oba si převzali přímo na hrací ploše dárkové tašky od partnera utkání. Dalším bodem programu bylo předání čerpadla SIGMA a lyžařského setu od společnosti HELIA SPORT vylosovanému držiteli permanentky. Hodnotné ceny si převzal Josef Novotný z Lutína. „Na Sigmu chodím třicet let. Nikdy jsem nic nevyhrál. Vždy jsem si říkal, když jsem soutěže sledoval, že jsou výherci předem známi!,“ řekl šťastný dlouholetý fanda Sigmy. Za svou věrnost byl odměněn. Následovala soutěž se společností ELECTRO WORLD. Soutěžící byli losováni také z řad majitelů zakoupených permanentek. Každý má možnost zakopat si na branku a vystřelit si tak televizor, domácí kino či cd přehrávač! Oba si navíc odnesli repliku míče adidas pro nadcházející ME v Rakousku a Švýcarsku, klubové suvenýry a dárky od našich mediálních partnerů. Dostavili se oba a mířili přesně! Adam Andreev z Hluboček si vystřelil domácí kino a Davin Unar cd přehrávač! Ve 2. poločase jsme ještě losovali dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete na titulní straně vpravo nahoře. Dva vylosovaní vyhrávají poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP. Do dnešního dne se nepřihlásil o svou výhru ani jeden. Svou soutěž mají i zástupci médií. Jejich úkolem bylo tipnout přesný výsledek utkání. Bezbrankový výsledek tipoval správně pouze jeden a to Pavel Hoznédl z Pražského deníku. Získal suvenýry od našeho klubu a společnosti ADIDAS ČR. Partnerem další soutěže, tentokrát esemeskové, o nejlepšího hráče utkání, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž byla vyhodnocena ihned po skončení utkání. Nejlepším hráčem byl Vámi zvolen Aleš Škerle. Tři vylosovaní účastníci bbyli kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a sadu hráčských karet! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Nedostavil se zatím ani jeden výherce. Vyhodnocení internetové soutěže najdete v samostatném článku na homepage. Poločasovou přestávku navíc zpestřila ukázka dovedností našich nejmenších fotbalistů.


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná