BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Dorost "B" porazil Opavu

23.03.2009 / SCM

Na umělé trávě v areálu Androva stadionu, vstoupili dorostenci Sigmy, do jarní části soutěže vítězně s Opavou. 17. kolo MSDL „U18“ SK Sigma Olomouc „B“ – Opava „B“ 3 : 1(2:0) Branky: 20‘ a 55‘ Tomeček, 17‘ Rajnoha Sestava: Karabina – Kulíšek, Klobáska, Soušek, Hloch – Kotůlek – Vavřík (65‘ Svozil), Vančura (46‘ Pančochář), Rajnoha, Tomeček (75‘ Drda) – Zachar (46‘ Hradil) Trenér: Lukáš Staroba V 17. kole přivítali naši dorostenci soupeře ze severu. První polovina utkání se odehrála plně v režii domácích hráčů, ovšem druhá půle se Hanákům hrubě nevyvedla! Domácím úplně odešel střed hřiště, a když se objevily i chyby v obraně, byli nakonec rádi, když sudí pískl do píšťalky naposled za stavu 3:1. 17. kolo MSDL "U16" SK Sigma Olomouc – Opava 2 : 1(1: 0) Branky: 20. Ševčík, 59. Schmidt Sestava: Slaný – Zahradníček, Svozil, Ježko, Můčka – Habusta (71. Muller ), Houska (75. Zbraněk ), Koudelka, Falta (62. Globa ) – Ševčík (80. Zapletal ), Schmidt. Trenér: Ivo Gregovský Utkání začalo ve velmi dobrém tempu a to zejména ze strany hostí, kteří měli v úvodu utkání více ze hry, ale svou převahu nedokázali přetavit ve větší příležitosti. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale hned svou první šanci dokázali proměnit. Po kombinační akci chladnokrevně zakončil Ševčík. Sigma se tím uklidnila a do konce poločasu si připravila nejméně další dvě velké příležitosti, které zůstaly bez využití. Do druhé půle vstoupili domácí znovu velmi aktivně, ale potvrdilo se, ono otřepané nedáš a dostaneš. Po rohovém kopu a závaru před brankou hostí nezvládli domácí pokrýt protiútok soupeře a ve 44. minutě bylo srovnáno. Chvíli trvalo, než se borci oklepali a dostali znovu Opavu pod tlak, který přinesl vedoucí branku, po akci z levé strany vedené Můčkou a zakončené střelou Schmidta do odkryté hostující svatyně. Po té si Sigma vypracovala řadu šancí ke zvýšení svého náskoku, zejména střela Habusty volala po gólu, ale skončila bohužel jen na brankové konstrukci. Hostující hráči cítili šanci a tlačili se před branku domácích, kde hrozili zejména po standardních situacích. Přiznám se, že v závěru utkání sahali po bodu, ale Sigma cenné vítězství dokázala uhájit a vstoupila tak úspěšně do jarní části soutěže. Musím hráčům poděkovat za kvalitní nasazení a přístup k utkání, je jen škoda, že neproměnili své příležitosti a tím si sami zkomplikovali závěr utkání. Autor: Ivo Gregovský

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala