Dorost SK Sigma vítězil ve Zlíně

11.05.2011 / SCM

O víkendu měli dorostenci SK Sigma Olomouc v celostátních soutěžích volno. Ale už v úterý hráli mistrovská utkání ve Zlíně. Oba týmy, devatenáctka i sedmnáctka, bodovaly naplno. Družstvo U 19 se posunulo na čtvrté místo tabulky, mužstvo U 17 se dostalo na vedoucí pozici. Zlín U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:2 (1:0) Po herně vyrovnaném prvním poločase domácí vedli. V úvodu druhé půle podržel hosty brankář Karabina a pak bylo po Habustově gólu srovnáno. Další čtyři brankové šance zůstaly ze strany SK Sigma bez využití. Trefil se až v 75. minutě ranou do šibenice střídající Zahradníček. Jistit tři body mohl v závěru Habusta, ale jeho gólové zakončení vykopávali domácí na brankové čáře. Branky: 25. Beránek - Habusta, 75. Zahradníček. SK Sigma U 19: Karabina – Globa, Ješko, F. Přikryl, Texl – Hladík, Houska (60. Bernard), Habusta, Štulajter (73. Zahradníček) – Teplý (85. A. Ševčík), Schmidt. Trenér Leoš Kalvoda. Zlín U 17 – SK Sigma Olomouc U 17 0:1 (0:0) Branka: P. Ševčík. O víkendu hrají dorostenci doma v Řepčíně proti Mladé Boleslavi (starší 13.00, mladší 15.15).

Dorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrouDorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrou
| 24.09.2017
Sedmnáctka doma těsně prohrálaSedmnáctka doma těsně prohrála
Devatenáctka Sigmy porazila TepliceDevatenáctka Sigmy porazila Teplice
Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body