Dorostenci nezaváhali a jsou v tabulce na 1. místě

10.09.2007 / SCM

Olomouc/Řepčín - V dalším utkání dorostenecké ligy přivítali naši hráči celek Bohemians 1905. Utkání mělo velmi dobrou úroveň a po kvalitním výkonu dorostenci zaslouženě vyhráli. sobota 08. 09. 2007; 13:00 hodin SK SIGMA OLOMOUC U19 - BOHEMIANS 1905 4:0 (1:0) Branky: 42´ 1:0 Javůrek; 50´ 2:0 Nuc; 77´ 3:0 Šichor; 82´ 4:0 Nuc; Sestava SK Sigma Olomouc: Bárta – Potyš, Škoda, Ulma, Heidenreich – Javůrek (77.min Navrátil) ,Štětina,Jančík (68. min Šichor) Doležal – Nuc, Pospíšil (82. min Bouška). Přestože hrál první celek s posledním nebyl tento rozdíl vidět po celý první poločas. Hosté hráli velmi dobře kombinačně a v úvodu utkání si vytvořili několik standardních situací, a po jedné z nich i největší šanci, kterou výborně zlikvidoval brankář Bárta. Nadále byla hra vyrovnaná, ale šance si už vytvářeli pouze domácí hráči, ty největší nevyužil, jinak aktivně hrající Nuc. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou do kabin smírně, využil vyhraného souboje Nuc a podélnou přihrávkou vybídl Javůrka ke snadné dorážce a otevření skóre. Druhý poločas byl naprosto odlišný od toho předcházejícího, Sigma jasně převzala taktovku zápasu a postupně si vytvářela pohlednou kombinační hrou více a více šancí. Nejprve Jančík ve vyložené pozici nabídl možnost vstřelení branky ještě lépe postavenému Nucovi, který zvýšil na 2:0. V 70´minutě přišel na hřiště debutant Šichor a hned po několika minutách vstřelil svůj první ligový gól a zvýšil tak skóre na 3:0. Gólovou tečku za utkáním udělal krásnou individuální akcí opět Tomáš Nuc a pečetil tak nejen svůj dobrý výkon, ale i konečný výsledek utkání. Další program: sobota 15. 09. 2007; 11:00 hodin FC Baník U19 - SK Sigma U19 (Jeremenko) sobota 22. 09. 2007; 11:00 hodin SK Sigma U19 - Tescoma Zlín U19 ( Řepčín)