Aktuality

Dorostencům startují soutěže

09.08.2012 / SCM

O víkendu čekají první mistrovská utkání také dorostenecký týmy SK Sigma Olomouc. Týká se to devatenáctky a osmnáctky, sedmnáctka a šestnáctka mají premiérový mistrák na programu příští týden ve středu. Devatenáctka odstartuje cestu za obhajobou titulu v neděli v Brně. Ten samý den hraje na stadionu v Řepčíně osmnáctka proti Karviné. SK Sigma Olomouc v síti Google + Celostátní liga dorostu 1. kolo (2.) 11. 8. 2012 Brno - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Slavia Liberec - České Budějovice Sparta - Plzeň Opava - Ostrava Slovácko - Hlučín Teplice - Zlín Mladá Boleslav - Pardubice Jihlava - Hradec 2. kolo (1.) 15. 8.2012 SK Sigma Olomouc - Opava Jihlava - Bohemians 1905 Hradec - Mladá Boleslav Pardubice - Teplice Zlín - Slovácko Hlučín - Brno Ostrava - Sparta Plzeň - Liberec České Budějovice - Slavia 3. kolo (3.) 18. 8. 2012 SK Sigma Olomouc - Slovácko Hradec - Bohemians 1905 Pardubice - Jihlava Zlín - Mladá Boleslav Hlučín - Teplice Ostrava - Brno Plzeň - Opava České Budějovice - Sparta Slavia - Liberec 4. kolo (4.) 25. 8.2012 Teplice - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Liberec Sparta - Slavia Opava - České Budějovice Brno - Plzeň Slovácko - Ostrava Mladá Boleslav - Hlučín Jihlava - Zlín Hradec - Pardubice 5. kolo (5.) 1. 9. 2012 SK Sigma Olomouc - Mladá Boleslav Pardubice - Bohemians 1905 Zlín - Hradec Hlučín - Jihlava Ostrava - Teplice Plzeň - Slovácko České Budějovice - Brno Slavia - Opava Liberec - Sparta 6. kolo (6.) 8. 9. 2012 Jihlava - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Sparta Opava - Liberec Brno - Slavia Slovácko - České Budějovice Teplice - Plzeň Mladá Boleslav - Ostrava Hradec - Hlučín Pardubice - Zlín 7. kolo (7.) 15. 9. 2012 SK Sigma Olomouc - Hradec Zlín - Bohemians 1905 Hlučín - Pardubice Ostrava - Jihlava Plzeň - Mladá Boleslav České Budějovice - Teplice Slavia - Slovácko Liberec - Brno Sparta - Opava 8. kolo (8.) 22. 9. 2012 Pardubice - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Opava Brno - Sparta Slovácko - Liberec Teplice - Slavia Mladá Boleslav - České Budějovice Jihlava - Plzeň Hradec - Ostrava Zlín - Hlučín 9. kolo (9.) 26. 9. 2012 SK Sigma Olomouc - Zlín Hlučín - Bohemians 1905 Ostrava - Pardubice Plzeň - Hradec České Budějovice - Jihlava Slavia - Mladá Boleslav Liberec - Teplice Sparta - Slovácko Opava - Brno 10. kolo (10.) 29. 9. 2012 Hlučín - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Brno Slovácko - Opava Teplice - Sparta Mladá Boleslav - Liberec Jihlava - Slavia Hradec - České Budějovice Pardubice - Plzeň Zlín - Ostrava 11. kolo (11.) 6. 10. 2012 SK Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Ostrava - Hlučín Plzeň - Zlín České Budějovice - Pardubice Slavia - Hradec Liberec - Jihlava Sparta - Mladá Boleslav Opava - Teplice Brno - Slovácko 12. kolo (12.) 13. 10. 2012 SK Sigma Olomouc - Ostrava Bohemians 1905 - Slovácko Teplice - Brno Mladá Boleslav - Opava Jihlava - Sparta Hradec - Liberec Pardubice - Slavia Zlín - České Budějovice Hlučín - Plzeň 13. kolo (13.) 20. 10. 2012 Plzeň - SK Sigma Olomouc Ostrava - Bohemians 1905 České Budějovice - Hlučín Slavia - Zlín Liberec - Pardubice Sparta - Hradec Opava - Jihlava Brno - Mladá Boleslav Slovácko - Teplice 14. kolo (14.) 27. 10. 2012 SK Sigma Olomouc - České Budějovice Bohemians 1905 - Teplice Mladá Boleslav - Slovácko Jihlava - Brno Hradec - Opava Pardubice - Sparta Zlín - Liberec Hlučín - Slavia Ostrava - Plzeň 15. kolo (15.) 3. 11. 2012 Slavia - SK Sigma Olomouc Plzeň - Bohemians 1905 České Budějovice - Ostrava Liberec - Hlučín Sparta - Zlín Opava - Pardubice Brno - Hradec Slovácko - Jihlava Teplice - Mladá Boleslav 16. kolo (16.) 10. 11. 2012 SK Sigma Olomouc - Liberec Bohemians 1905 - Mladá Boleslav Jihlava - Teplice Hradec - Slovácko Pardubice - Brno Zlín - Opava Hlučín - Sparta Ostrava - Slavia Plzeň - České Budějovice 17. kolo (17.) 17. 11. 2012 Sparta - SK Sigma Olomouc Č.Budějovice - Bohemians 1905 Slavia - Plzeň Liberec - Ostrava Opava - Hlučín Brno - Zlín Slovácko - Pardubice Teplice - Hradec Mladá Boleslav - Jihlava 18. kolo (18.) 24. 11. 2012 Opava - SK Sigma Olomouc Bohemians 1905 - Jihlava Mladá Boleslav - Hradec Teplice - Pardubice Slovácko - Zlín Brno - Hlučín Sparta - Ostrava Liberec - Plzeň Slavia - České Budějovice SCM-MSDL U19 - seznam.cz 1. kolo 12.08.2012 Sigma Olomouc U 18 - Karviná Hodonín - HFK Olomouc Prostějov - Kroměříž Znojmo - Hlučín U 18 Třinec - Vyškov Břeclav - Líšeň Třebíč - Frýdek-Místek 2. kolo 19.08.2012 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Karviná Líšeň - Třebíč Vyškov - Břeclav Hlučín U 18 - Třinec Vítkovice 1919 - Znojmo Hodonín - Prostějov 15. kolo 22.08.2012 Sigma Olomouc U 18 - HFK Olomouc Karviná - Třebíč Frýdek-Místek - Břeclav Líšeň - Třinec Vyškov - Znojmo Vítkovice 1919 - Prostějov Kroměříž - Hodonín 3. kolo 26.08.2012 Sigma Olomouc U 18 - Líšeň Prostějov - HFK Olomouc Znojmo - Kroměříž Třinec - Vítkovice 1919 Břeclav - Hlučín U 18 Třebíč - Vyškov Karviná - Frýdek-Místek 4. kolo 02.09.2012 Vyškov - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Frýdek-Místek Líšeň - Karviná Hlučín U 18 - Třebíč Vítkovice 1919 - Břeclav Kroměříž - Třinec Hodonín - Znojmo 5. kolo 09.09.2012 Sigma Olomouc U 18 - Hlučín U 18 Znojmo - Prostějov Třinec - Hodonín Břeclav - Kroměříž Třebíč - Vítkovice 1919 Karviná - Vyškov Frýdek-Místek - Líšeň 6. kolo 16.09.2012 Vítkovice 1919 - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Líšeň Vyškov - Frýdek-Místek Hlučín U 18 - Karviná Kroměříž - Třebíč Hodonín - Břeclav Prostějov - Třinec 7. kolo 23.09.2012 Sigma Olomouc U 18 - Kroměříž Znojmo - HFK Olomouc Břeclav - Prostějov Třebíč - Hodonín Karviná - Vítkovice 1919 Frýdek-Místek - Hlučín U 18 Líšeň - Vyškov 8. kolo 30.09.2012 Hodonín - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Vyškov Hlučín U 18 - Líšeň Vítkovice 1919 - Frýdek-Místek Kroměříž - Karviná Prostějov - Třebíč Znojmo - Třinec 9. kolo 07.10.2012 Sigma Olomouc U 18 - Prostějov Třinec - HFK Olomouc Břeclav - Znojmo Karviná - Hodonín Frýdek-Místek - Kroměříž Líšeň - Vítkovice 1919 Vyškov - Hlučín U 18 10. kolo 14.10.2012 Sigma Olomouc U 18 volno HFK Olomouc - Hlučín U 18 Vítkovice 1919 - Vyškov Kroměříž - Líšeň Hodonín - Frýdek-Místek Prostějov - Karviná Znojmo - Třebíč Třinec - Břeclav 11. kolo 21.10.2012 Sigma Olomouc U 18 - Znojmo Břeclav - HFK Olomouc Třebíč - Třinec Frýdek-Místek - Prostějov Líšeň - Hodonín Vyškov - Kroměříž Hlučín U 18 - Vítkovice 1919 12. kolo 28.10.2012 Třinec - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Vítkovice 1919 Kroměříž - Hlučín U 18 Hodonín - Vyškov Prostějov - Líšeň Znojmo - Karviná Břeclav - Třebíč 13. kolo 04.11.2012 Sigma Olomouc U 18 - Břeclav Třebíč - HFK Olomouc Karviná - Třinec Frýdek-Místek - Znojmo Vyškov - Prostějov Hlučín U 18 - Hodonín Vítkovice 1919 - Kroměříž 14. kolo 11.11.2012 Třebíč - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Kroměříž Hodonín - Vítkovice 1919 Prostějov - Hlučín U 18 Znojmo - Líšeň Třinec - Frýdek-Místek Břeclav - Karviná 16. kolo 18.11.2012 Karviná - Sigma Olomouc U 18 HFK Olomouc - Hodonín Kroměříž - Prostějov Hlučín U 18 - Znojmo Vyškov - Třinec Líšeň - Břeclav Frýdek-Místek - Třebíč SCM U17 - seznam.cz 1. kolo 15.08.2012 Karviná - Sigma Olomouc Frýdek-Místek - Jihlava Břeclav - Třinec Vyškov - Zbrojovka Brno Slovácko - Opava Prostějov - Zlín Hlučín - Kroměříž Znojmo - Baník Ostrava HFK Olomouc - Hodonín 2. kolo 19.08.2012 Sigma Olomouc - Hodonín Baník Ostrava - HFK Olomouc Kroměříž - Znojmo Zlín - Hlučín Opava - Prostějov Zbrojovka Brno - Slovácko Třinec - Vyškov Jihlava - Břeclav Karviná - Frýdek-Místek 3. kolo 26.08.2012 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc Břeclav - Karviná Vyškov - Jihlava Slovácko - Třinec Prostějov - Zbrojovka Brno Hlučín - Opava Znojmo - Zlín HFK Olomouc - Kroměříž Hodonín - Baník Ostrava 15. kolo 29.08.2012 Znojmo - Sigma Olomouc HFK Olomouc - Hlučín Hodonín - Prostějov Baník Ostrava - Slovácko Kroměříž - Vyškov Zlín - Břeclav Opava - Frýdek-Místek Zbrojovka Brno - Karviná Třinec - Jihlava 4. kolo 02.09.2012 Sigma Olomouc - Baník Ostrava Kroměříž - Hodonín Zlín - HFK Olomouc Opava - Znojmo Zbrojovka Brno - Hlučín Třinec - Prostějov Jihlava - Slovácko Karviná - Vyškov Frýdek-Místek - Břeclav 5. kolo 09.09.2012 Břeclav - Sigma Olomouc Vyškov - Frýdek-Místek Slovácko - Karviná Prostějov - Jihlava Hlučín - Třinec Znojmo - Zbrojovka Brno HFK Olomouc - Opava Hodonín - Zlín Baník Ostrava - Kroměříž 16. kolo 12.09.2012 Sigma Olomouc - Jihlava Karviná - Třinec Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno Břeclav - Opava Vyškov - Zlín Slovácko - Kroměříž Prostějov - Baník Ostrava Hlučín - Hodonín Znojmo - HFK Olomouc 6. kolo 16.09.2012 Sigma Olomouc - Kroměříž Zlín - Baník Ostrava Opava - Hodonín Zbrojovka Brno - HFK Olomouc Třinec - Znojmo Jihlava - Hlučín Karviná - Prostějov Frýdek-Místek - Slovácko Břeclav - Vyškov 7. kolo 23.09.2012 Vyškov - Sigma Olomouc Slovácko - Břeclav Prostějov - Frýdek-Místek Hlučín - Karviná Znojmo - Jihlava HFK Olomouc - Třinec Hodonín - Zbrojovka Brno Baník Ostrava - Opava Kroměříž - Zlín 17. kolo 26.09.2012 HFK Olomouc - Sigma Olomouc Hodonín - Znojmo Baník Ostrava - Hlučín Kroměříž - Prostějov Zlín - Slovácko Opava - Vyškov Zbrojovka Brno - Břeclav Třinec - Frýdek-Místek Jihlava - Karviná 8. kolo 30.09.2012 Sigma Olomouc - Zlín Opava - Kroměříž Zbrojovka Brno - Baník Ostrava Třinec - Hodonín Jihlava - HFK Olomouc Karviná - Znojmo Frýdek-Místek - Hlučín Břeclav - Prostějov Vyškov - Slovácko 9. kolo 07.10.2012 Slovácko - Sigma Olomouc Prostějov - Vyškov Hlučín - Břeclav Znojmo - Frýdek-Místek HFK Olomouc - Karviná Hodonín - Jihlava Baník Ostrava - Třinec Kroměříž - Zbrojovka Brno Zlín - Opava 10. kolo 14.10.2012 Sigma Olomouc - Opava Zbrojovka Brno - Zlín Třinec - Kroměříž Jihlava - Baník Ostrava Karviná - Hodonín Frýdek-Místek - HFK Olomouc Břeclav - Znojmo Vyškov - Hlučín Slovácko - Prostějov 11. kolo 21.10.2012 Prostějov - Sigma Olomouc Hlučín - Slovácko Znojmo - Vyškov HFK Olomouc - Břeclav Hodonín - Frýdek-Místek Baník Ostrava - Karviná Kroměříž - Jihlava Zlín - Třinec Opava - Zbrojovka Brno 12. kolo 28.10.2012 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno Třinec - Opava Jihlava - Zlín Karviná - Kroměříž Frýdek-Místek - Baník Ostrava Břeclav - Hodonín Vyškov - HFK Olomouc Slovácko - Znojmo Prostějov - Hlučín 13. kolo 04.11.2012 Hlučín - Sigma Olomouc Znojmo - Prostějov HFK Olomouc - Slovácko Hodonín - Vyškov Baník Ostrava - Břeclav Kroměříž - Frýdek-Místek Zlín - Karviná Opava - Jihlava Zbrojovka Brno - Třinec 14. kolo 11.11.2012 Sigma Olomouc - Třinec Jihlava - Zbrojovka Brno Karviná - Opava Frýdek-Místek - Zlín Břeclav - Kroměříž Vyškov - Baník Ostrava Slovácko - Hodonín Prostějov - HFK Olomouc Hlučín – Znojmo SCM U16 - seznam.cz 1. kolo 15.08.2012 Karviná - Sigma Olomouc Frýdek-Místek - Jihlava Břeclav - Třinec Vyškov - Zbrojovka Brno Slovácko - Opava Prostějov - Zlín Hlučín - Kroměříž Znojmo - Baník Ostrava HFK Olomouc - Hodonín 2. kolo 19.08.2012 Sigma Olomouc - Hodonín Baník Ostrava - HFK Olomouc Kroměříž - Znojmo Zlín - Hlučín Opava - Prostějov Zbrojovka Brno - Slovácko Třinec - Vyškov Jihlava - Břeclav Karviná - Frýdek-Místek 3. kolo 26.08.2012 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc Břeclav - Karviná Vyškov - Jihlava Slovácko - Třinec Prostějov - Zbrojovka Brno Hlučín - Opava Znojmo - Zlín HFK Olomouc - Kroměříž Hodonín - Baník Ostrava 15. kolo 29.08.2012 Znojmo - Sigma Olomouc HFK Olomouc - Hlučín Hodonín - Prostějov Baník Ostrava - Slovácko Kroměříž - Vyškov Zlín - Břeclav Opava - Frýdek-Místek Zbrojovka Brno - Karviná Třinec - Jihlava 4. kolo 02.09.2012 Sigma Olomouc - Baník Ostrava Kroměříž - Hodonín Zlín - HFK Olomouc Opava - Znojmo Zbrojovka Brno - Hlučín Třinec - Prostějov Jihlava - Slovácko Karviná - Vyškov Frýdek-Místek - Břeclav 5. kolo 09.09.2012 Břeclav - Sigma Olomouc Vyškov - Frýdek-Místek Slovácko - Karviná Prostějov - Jihlava Hlučín - Třinec Znojmo - Zbrojovka Brno HFK Olomouc - Opava Hodonín - Zlín Baník Ostrava - Kroměříž 16. kolo 12.09.2012 Sigma Olomouc - Jihlava Karviná - Třinec Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno Břeclav - Opava Vyškov - Zlín Slovácko - Kroměříž Prostějov - Baník Ostrava Hlučín - Hodonín Znojmo - HFK Olomouc 6. kolo 16.09.2012 Sigma Olomouc - Kroměříž Zlín - Baník Ostrava Opava - Hodonín Zbrojovka Brno - HFK Olomouc Třinec - Znojmo Jihlava - Hlučín Karviná - Prostějov Frýdek-Místek - Slovácko Břeclav - Vyškov 7. kolo 23.09.2012 Vyškov - Sigma Olomouc Slovácko - Břeclav Prostějov - Frýdek-Místek Hlučín - Karviná Znojmo - Jihlava HFK Olomouc - Třinec Hodonín - Zbrojovka Brno Baník Ostrava - Opava Kroměříž - Zlín 17. kolo 26.09.2012 HFK Olomouc - Sigma Olomouc Hodonín - Znojmo Baník Ostrava - Hlučín Kroměříž - Prostějov Zlín - Slovácko Opava - Vyškov Zbrojovka Brno - Břeclav Třinec - Frýdek-Místek Jihlava - Karviná 8. kolo 30.09.2012 Sigma Olomouc - Zlín Opava - Kroměříž Zbrojovka Brno - Baník Ostrava Třinec - Hodonín Jihlava - HFK Olomouc Karviná - Znojmo Frýdek-Místek - Hlučín Břeclav - Prostějov Vyškov - Slovácko 9. kolo 07.10.2012 Slovácko - Sigma Olomouc Prostějov - Vyškov Hlučín - Břeclav Znojmo - Frýdek-Místek HFK Olomouc - Karviná Hodonín - Jihlava Baník Ostrava - Třinec Kroměříž - Zbrojovka Brno Zlín - Opava 10. kolo 14.10.2012 Sigma Olomouc - Opava Zbrojovka Brno - Zlín Třinec - Kroměříž Jihlava - Baník Ostrava Karviná - Hodonín Frýdek-Místek - HFK Olomouc Břeclav - Znojmo Vyškov - Hlučín Slovácko - Prostějov 11. kolo 21.10.2012 Prostějov - Sigma Olomouc Hlučín - Slovácko Znojmo - Vyškov HFK Olomouc - Břeclav Hodonín - Frýdek-Místek Baník Ostrava - Karviná Kroměříž - Jihlava Zlín - Třinec Opava - Zbrojovka Brno 12. kolo 28.10.2012 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno Třinec - Opava Jihlava - Zlín Karviná - Kroměříž Frýdek-Místek - Baník Ostrava Břeclav - Hodonín Vyškov - HFK Olomouc Slovácko - Znojmo Prostějov - Hlučín 13. kolo 04.11.2012 Hlučín - Sigma Olomouc Znojmo - Prostějov HFK Olomouc - Slovácko Hodonín - Vyškov Baník Ostrava - Břeclav Kroměříž - Frýdek-Místek Zlín - Karviná Opava - Jihlava Zbrojovka Brno - Třinec 14. kolo 11.11.2012 Sigma Olomouc - Třinec Jihlava - Zbrojovka Brno Karviná - Opava Frýdek-Místek - Zlín Břeclav - Kroměříž Vyškov - Baník Ostrava Slovácko - Hodonín Prostějov - HFK Olomouc Hlučín - Znojmo



SCM - další aktuality:

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
| 21.09.2016
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
| 19.09.2016
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná