Dvě penalty Rezka rozhodly zápas v Plzni.

10.09.2006 / A tým

Sigma nevyhrála ani v 6.kole probíhajícího ročníku 1.ligy. Tentokrát odešla poražena ze zápasu v Plzni, poprvé vedené novým koučem Levým. Navíc přišla o vyloučeného Flachbarta. O osudu utkání rozhodly dvě Rezkem úspěšně zahrané penalty. První poločas nabídl fotbal podprůměrné úrovně a to zásluhou všech aktérů na hřišti. Za celých 47 minut nenabídl kloudnější zaznamenáníhodnou akci. Do druhé půle nastoupila obě mužstva beze změn. Atmosféru na stadioně rozvířila 50 minuta, kdy nařídil sudí Adam penaltu po zákroku Komárka. K té se postavil Rezek a nedal Vojáčkovi v brance Olomouce nejmenší šanci. Po celý zápas se trápil olomoucký útok a jak při pozápasovém hodnocení řekl trenér Petržela, je naprosto nezbytné na tomto postu posílit. V 62.minutě sáhl kouč Sigmy k neobvyklému kroku a to trojímu střídání. Do šaten šli Komárek, Hudec a Chmelíček, které nahradili čerství Schulmeister, Pulkert a Štěpán. Ani v novém složení si Hanáci šance nevytvořili a když byla v 76. minutě po nafilmovaném pádu Rezka nařízena druhá penalta a vyloučen Flachbart, bylo jasné, že pokud domácí promění bude rozhodnuto. K realizaci se postavil opět sám "faulovaný" Rezek a střelou doprostřed branky dal výsledku konečnou podobu. Sestavy a průběh minutu po minutě najdete v sekci výsledky.

Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990
| 11.12.2019
Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1
| 08.12.2019
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
Modrobílé punčování na Horním náměstíModrobílé punčování na Horním náměstí
| 06.12.2019
19. kolo: Sigma jede do Karviné19. kolo: Sigma jede do Karviné
Vepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodůVepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodů
| 05.12.2019
Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905
| 04.12.2019
Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější
| 02.12.2019
A-tým: Stojíme za trenérem LátalemA-tým: Stojíme za trenérem Látalem
| 30.11.2019
Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0