Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Fotbalisté Sigmy důležitý zápas nezvládli,

30.07.2001 / A tým

Fotbalisté Sigmy důležitý zápas nezvládli, Slavia jim uštědřila těžko uvěřitelný debakl Předehrávku 23. kola Gambrinus ligy se Slavií Praha nezvládli fotbalisté SK Sigma Olomouc. Souboj dvou aspirantů druhé příčky tabulky skončil těžkým debaklem týmu z Hané. Hosté vyhráli pět jedna, v prvoligové historii Sigma ještě tak moc branek nikdy nedostala. Sigma - Slavia 1:5 (0:1) Úvod zápasu nic zlého nepředpovídal. Sigma byla aktivní, hosty hodně zlobila. Ve 3. minutě střelu Kučery brankář černý chytil. V 10. minutě stáhl Petrouš ve vápně střílejícího Rojku, ale sudí Bejlek nechtěl nic vidět. Po dvou minutách Sigmu řízl pomezní Gulajev, když nesmyslně upřel domácím branku Kučery zamávaným ofsajdem. Po chvíli trefil Petrouš na druhé straně hlavou břevno. Sigma v prvním poločase Slavii téměř k ničemu nepustila, ale přesto inkasovala. To když ve 43. minutě centr Sedláčka zapadl pod břevno. Když v 57. minutě Kobylík umístěnou střelou srovnal, zdálo se, že Sigma ještě zápas zvládne. Jenže když po šesti minutách trefil Dostálek šibenici a potom během minuty skórovali Zelenka s Kukou, bylo vymalováno. Krutou porážku dokonal v 90. minutě Tomáš Došek. Branky:57. Kobylík - 44. Sedláček, 63. Dostálek, 69. Zelenka, 71. Kuka, 90. T. Došek. Rozhodčí: Bejlek - Kašný, Gulajev. ŽK: Špiláček, Kučera - Petrouš, Dostálek, L. Došek. Diváci: 10 147. Olomouc: Kamesch - Kučera, Kovář, Rozehnal - Kobylík, Špiláček, Kováč, Siegl, Urbánek - Hapal (62. König), Rojka (74. Zdráhal). Trenér Leoš Kalvoda. Slavia: Černý - Petrouš, Müller, Hyský - L. Došek, Ulich, Dostálek, Kuchař (87. Lička), Sedláček - Kuka (80. Švancara), Zelenka (77. T. Došek). Trenér Karel Jarolím. Olomoucký den, 7. 4. 2001