Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Fotbalisté Sigmy prohráli v Žilině

23.01.2003 / A tým

Fotbalisté Sigmy prohráli v Žilině Poslední utkání před odjezdem na herní kyperské soustředění se fotbalistům prvoligového SK Sigma Olomouc výsledkově nepovedlo. V Žilině hráli na umělém trávníku s úřadujícím slovenským mistrem. Žilina - SK Sigma Olomouc 2:1 (1:1) Sigma od čtvrté minuty prohrávala, ve třinácté srovnal Patrik Siegl. Rozhodující branka zápasu padla minutu před koncem. V pátek má tým na programu trénink a balení, po sobotním dni volna odjíždí v neděli na herní soustředění na Kypr. Branka Sigmy:13. Siegl. Sigma: 1. poločas:Vaniak - Randa, Hubník, Kučera, Caha - Zbožínek, Rozehnal, Špiláček, J. Černý - :Vlček, Siegl. 2. poločas: Kjučukov - Gába, Hubník, Špiláček, Randa - Ševela, Prekop, Kováč, Krpec - Rojka, Putík. Trenér Petr Uličný. Zdroj:klub