Fotbalisté Sigmy remízovali s Baníkem,tým nedokázal

30.07.2001 / A tým

Fotbalisté Sigmy remízovali s Baníkem, tým nedokázal překonat pozornou obranu Fotbalisté Sigmy propásli ve 29. kole velkou šanci na druhé místo, kterou jim nabídla domácí prohrou s Chmelem Blšany Slavia. Sigma však s Baníkem doma také ztratila body, jen remízovala 0:0. Hanácký tým mohl mít v případě výhry jisté třetí místo, ale takhle se o něj, a samosebou i druhou příčku, musí ještě porvat v pátek na Spartě. Sigma Olomouc - Baník 0:0 Domácím chyběl obránce Kovář (stop za čtyři žluté), na lavičce zůstal s nataženým svalem střelec týmu Hapal. Trenér Leoš Kalvoda poslal proti Baníku do hry tři útočníky - Vlčka, Rojku a Siegla. Jenže ani jeden z nich se v prvním poločase střelecky neprosadil. Když stejně dopadli i jejich spoluhráči a soupeř, skončil první poločas bez branek. V závěru úvodní poloviny hry se na hřišti objevil Hapal, vystřídal Rojku. Po změně stran Sigma přece jen přidala na aktivitě, ale vyložených šancí se divák na Andrově stadionu nedočkal. Ve 46. minutě moc nechybělo na malém vápně k zakončení Hapalovi. Hapal byl tak v jediné gólové šanci zápasu. V 66. minutě načechral zprava před bránu Kobylík, Hapal hlavičkoval držen Šťastkou, ale míč šel nad. Víc už pozorně bránící Baník Sigmě nedovolil. Rozhodčí: Beneš - Amler, Filípek. ŽK:Bureš, Špiláček - Veselý. Diváků: 7 099. Sigma:Bureš - Kučera, Rozehnal, Špiláček - Kobylík (67. Zdráhal), Mucha (46. Kotrys), Kováč, Urbánek, Siegl - Vlček, Rojka (42. Hapal). TrenérLeoš Kalvoda. Ostrava: Susko - P. Veselý, Šťástka, Dvorník, Drozd - Kiša, Németh, Špilár (52. Besta), Červenka - Baroš (90. Žůrek), Bílek (60. Prohászka). TrenérWerner Lička. Olomoucký den, 18. 5. 2001

Sobotní zápas SK Sigma píská GinzelSobotní zápas SK Sigma píská Ginzel
| 23.08.2017
Čtyři hráči prodloužili smlouvu v SK SigmaČtyři hráči prodloužili smlouvu v SK Sigma
Předprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném prouduPředprodej na utkání Sigma vs. Slavia v plném proudu
Jiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitouJiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitou
| 22.08.2017
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
Šimon Falta je mezi náhradníky reprezentaceŠimon Falta je mezi náhradníky reprezentace
Je potřeba si toho vážit, řekl trenér JílekJe potřeba si toho vážit, řekl trenér Jílek
| 21.08.2017
Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo