BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Fotbalisté Sigmy remízovali s Baníkem,tým nedokázal

30.07.2001 / A tým

Fotbalisté Sigmy remízovali s Baníkem, tým nedokázal překonat pozornou obranu Fotbalisté Sigmy propásli ve 29. kole velkou šanci na druhé místo, kterou jim nabídla domácí prohrou s Chmelem Blšany Slavia. Sigma však s Baníkem doma také ztratila body, jen remízovala 0:0. Hanácký tým mohl mít v případě výhry jisté třetí místo, ale takhle se o něj, a samosebou i druhou příčku, musí ještě porvat v pátek na Spartě. Sigma Olomouc - Baník 0:0 Domácím chyběl obránce Kovář (stop za čtyři žluté), na lavičce zůstal s nataženým svalem střelec týmu Hapal. Trenér Leoš Kalvoda poslal proti Baníku do hry tři útočníky - Vlčka, Rojku a Siegla. Jenže ani jeden z nich se v prvním poločase střelecky neprosadil. Když stejně dopadli i jejich spoluhráči a soupeř, skončil první poločas bez branek. V závěru úvodní poloviny hry se na hřišti objevil Hapal, vystřídal Rojku. Po změně stran Sigma přece jen přidala na aktivitě, ale vyložených šancí se divák na Andrově stadionu nedočkal. Ve 46. minutě moc nechybělo na malém vápně k zakončení Hapalovi. Hapal byl tak v jediné gólové šanci zápasu. V 66. minutě načechral zprava před bránu Kobylík, Hapal hlavičkoval držen Šťastkou, ale míč šel nad. Víc už pozorně bránící Baník Sigmě nedovolil. Rozhodčí: Beneš - Amler, Filípek. ŽK:Bureš, Špiláček - Veselý. Diváků: 7 099. Sigma:Bureš - Kučera, Rozehnal, Špiláček - Kobylík (67. Zdráhal), Mucha (46. Kotrys), Kováč, Urbánek, Siegl - Vlček, Rojka (42. Hapal). TrenérLeoš Kalvoda. Ostrava: Susko - P. Veselý, Šťástka, Dvorník, Drozd - Kiša, Németh, Špilár (52. Besta), Červenka - Baroš (90. Žůrek), Bílek (60. Prohászka). TrenérWerner Lička. Olomoucký den, 18. 5. 2001

| 11.12.2017
Sigma bude punčovat pro BlanickouSigma bude punčovat pro Blanickou
Beseda s fanoušky ve čtvrtekBeseda s fanoušky ve čtvrtek
| 08.12.2017
| 05.12.2017
Tým SK Sigma ještě sportuje před dovolenouTým SK Sigma ještě sportuje před dovolenou
Z besídky brankářů SK Sigma OlomoucZ besídky brankářů SK Sigma Olomouc
| 03.12.2017
Jílek: Soupeř nás, zejména v první půli, předčilJílek: Soupeř nás, zejména v první půli, předčil