Fotbalisté SK Sigma vyhráli přípravný zápas v Egyptě

09.02.2004 / A tým

Fotbalisté Sigmy Olomouc vyhráli v přípravném zápasu v Egyptě nad místním druholigovým celkem Al Gazira 4:1. Po vyrovnaném prvním poločase už Moravané svého soupeře jasně přehráli a vedle tří vstřelených branek ještě v 65. minutě neproměnil Hudec penaltu. V utkání už nastoupili uzdravený Jordánek i Urbánek, se začínající angínou však zato ulehli Vaniak a Caha. SK Sigma Olomouc - Al Gazira 4:1 (1:1) Před pěti sty diváky šli hráči našeho týmu do vedení pro střele zadáka Iva Krajčoviče, domácí vyrovnali pět minut před přestávkou.Druhý poločas už patřil jasně českým fotbalistů. V 58. minutě dostal náš tým do vedení Michal Hubník. O sedm minut později mohl zvýšit Martin Hudec, jenže pokutový kop zahodil. V 72. minutě přidal třetí branku záložník Petr Kobylík, byl to jeho první gól v dresu áčka. V poslední minutě pečetil výsledek Václav Jordánek, také pro něj to byl první gólový zápis v dresu SK Sigma. "První půlka střetnutí byly poměrně vyrovnaný, ve druhé už jsme soupeře jasně předčili. Bohužel stále se nás drží smůla, Martin Vaniak s Cahou nemohli nastoupit vzhledem k nabíhající angíně. Naopak zdráv už je Václav Jordánek, nastoupil i Aleš Urbánek, ale toho zraněný kotník z pondělka ještě pobolíval, takže raději střídal," hlásil z Egypta sportovní ředitel SK Sigma Olomouc Jiří Kubíček. Další zápas, druhý v turnaji čtyř, hraje Sigma zítra, v neděli se vrací zpátky do vlasti. Branky Sigmy: 22. Krajčovič, 58. M. Hubník, 72. P. Kobylík, 90. Jordánek. SK Sigma: T. Černý - Randa (46. Babnič), R. Hubník, Krajčovič, Glos - Schulmeister, Ševela (46. Jordánek), P. Kobylík, Hudec, Urbánek (70. Randa) - Vyskočil (46. M. Hubník). Trenér Petr Uličný.