Aktuality

Fotbalová horečka na Hané stoupá

02.02.2009 / A tým

I když většina týmů Gambrinus ligy se v těchto dnech vzdaluje z naší země za lepšími terény, jarní část sezóny 2008/2009 se nezadržitelně blíží. Vzhledem k velkému zájmu a množství objednávek, začíná dnes v naší klubové prodejně FAN SHOP předprodej na utkání 17. kola Gambrinus ligy SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha. Všichni věříme ve vynikající sportovní kulisu a plný svatostánek naší Sigmy – Andrův stadion. Vstupenky můžete zakoupit v pracovní dny od 10 do 17 hodiny a v sobotu od 9 do 12 hodiny. Pro první čtyři jarní kola si již ČT vybrala utkání pro přímé přenosy. Do Olomouce zatím kamery nezamíří. Sigma hraje během 21 dní třikrát doma! Zde jsou přesné termíny pro úvod jara. NE 22. 2. 17:00 17. kolo SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha NE 1. 3. 15:00 18. kolo FK Jablonec - SK Sigma Olomouc NE 8. 3. 17:00 19. kolo SK Sigma Olomouc– Mladá Boleslav NE 15. 3. 17:00 20. kolo SK Sigma Olomouc – SK Kladno Ještě stále máte možnost registrace ve Věrnostním programu SK Sigma Olomouc. Každým dnem očekáváme tisícího člena! Zde jsou uvedeny ceny pro jarní část Gambrinus ligy. 1. Top klubové členství – cena 800,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 % - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání 2. Standard klubové členství – cena 560,- Kč vám přináší: - jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 3. Fan klubové členství – cena 400,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny v podobě permanentní vstupenky, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání, - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 4. Junior klubové členství – ZDARMA! Přináší vašemu dítěti: - jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče), - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání, - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let. 5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč vám přináší: - nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů Věrnostního programu s jejich osobními údaji za účelem možnosti zasílat informace o novinkách v klubu. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Partnerem Věrnostního programu našeho klubu se stala společnost EFIN a její karta SPHERE. Tato společnost nám nabídla nejvíce výhod pro Vás všechny, příznivce olomoucké Sigmy. Výhody pramenící z členství a tedy držení členské karty můžete čerpat po celé České i Slovenské republice a to i v internetových obchodech u více než 6500 partnerů po celé České a Slovenské republice! Věřím, že si každý z Vás vybere. Noví zájemci se mohou do Věrnostního programu SK Sigma Olomouc zaregistrovat v naší klubové prodejně Fanshop v pracovní dny od 10 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.A tým - další aktuality:

Jakub Yunis prodlužuje v SK Sigma, na hostování odchází Pavel DvořákJakub Yunis prodlužuje v SK Sigma, na hostování odchází Pavel Dvořák
| 25.06.2019
Sigma vítá další posilu, přichází obránce Milan KerbrSigma vítá další posilu, přichází obránce Milan Kerbr
| 25.06.2019
A-tým prohrál v přípravě s VítkovicemiA-tým prohrál v přípravě s Vítkovicemi
| 22.06.2019
Sestava SK Sigma proti VítkovicímSestava SK Sigma proti Vítkovicím
| 22.06.2019
První utkání přípravy Sigma zvládla. Otrokovice přehrála 2:0První utkání přípravy Sigma zvládla. Otrokovice přehrála 2:0
| 21.06.2019
Sestava pro přípravný zápas proti OtrokovicímSestava pro přípravný zápas proti Otrokovicím
| 21.06.2019
Upřesnění 1. - 3. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 1. - 3. kola FORTUNA:LIGY
| 21.06.2019
Záložník Lukáš Greššák je novou posilou SigmyZáložník Lukáš Greššák je novou posilou Sigmy
| 20.06.2019
Rozlosování FORTUNA:LIGY na sezónu 2019/2020Rozlosování FORTUNA:LIGY na sezónu 2019/2020
| 19.06.2019
Známe soupeře pro zápasy během soustředění v RakouskuZnáme soupeře pro zápasy během soustředění v Rakousku
| 19.06.2019OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná