Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Fotbalová horečka na Hané stoupá

02.02.2009 / A tým

I když většina týmů Gambrinus ligy se v těchto dnech vzdaluje z naší země za lepšími terény, jarní část sezóny 2008/2009 se nezadržitelně blíží. Vzhledem k velkému zájmu a množství objednávek, začíná dnes v naší klubové prodejně FAN SHOP předprodej na utkání 17. kola Gambrinus ligy SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha. Všichni věříme ve vynikající sportovní kulisu a plný svatostánek naší Sigmy – Andrův stadion. Vstupenky můžete zakoupit v pracovní dny od 10 do 17 hodiny a v sobotu od 9 do 12 hodiny. Pro první čtyři jarní kola si již ČT vybrala utkání pro přímé přenosy. Do Olomouce zatím kamery nezamíří. Sigma hraje během 21 dní třikrát doma! Zde jsou přesné termíny pro úvod jara. NE 22. 2. 17:00 17. kolo SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha NE 1. 3. 15:00 18. kolo FK Jablonec - SK Sigma Olomouc NE 8. 3. 17:00 19. kolo SK Sigma Olomouc– Mladá Boleslav NE 15. 3. 17:00 20. kolo SK Sigma Olomouc – SK Kladno Ještě stále máte možnost registrace ve Věrnostním programu SK Sigma Olomouc. Každým dnem očekáváme tisícího člena! Zde jsou uvedeny ceny pro jarní část Gambrinus ligy. 1. Top klubové členství – cena 800,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 % - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání 2. Standard klubové členství – cena 560,- Kč vám přináší: - jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 3. Fan klubové členství – cena 400,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny v podobě permanentní vstupenky, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání, - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 4. Junior klubové členství – ZDARMA! Přináší vašemu dítěti: - jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče), - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání, - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let. 5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč vám přináší: - nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů Věrnostního programu s jejich osobními údaji za účelem možnosti zasílat informace o novinkách v klubu. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Partnerem Věrnostního programu našeho klubu se stala společnost EFIN a její karta SPHERE. Tato společnost nám nabídla nejvíce výhod pro Vás všechny, příznivce olomoucké Sigmy. Výhody pramenící z členství a tedy držení členské karty můžete čerpat po celé České i Slovenské republice a to i v internetových obchodech u více než 6500 partnerů po celé České a Slovenské republice! Věřím, že si každý z Vás vybere. Noví zájemci se mohou do Věrnostního programu SK Sigma Olomouc zaregistrovat v naší klubové prodejně Fanshop v pracovní dny od 10 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.A tým - další aktuality:

Sigma zvítězila, rozhodl JemelkaSigma zvítězila, rozhodl Jemelka
| 22.09.2018
Sestava SK Sigma proti DukleSestava SK Sigma proti Dukle
| 22.09.2018
9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle
| 21.09.2018
Hanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla PrahaHanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla Praha
| 21.09.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 21.09.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská OrelSobotní zápas SK Sigma píská Orel
| 19.09.2018
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 17.09.2018
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 17.09.2018
VIDEO: Michal Vepřek a Václav Jemelka po utkáníVIDEO: Michal Vepřek a Václav Jemelka po utkání
| 16.09.2018
VIDEO: Trenér Václav Jílek po utkáníVIDEO: Trenér Václav Jílek po utkání
| 16.09.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná