Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Fotbalová horečka na Hané stoupá

02.02.2009 / A tým

I když většina týmů Gambrinus ligy se v těchto dnech vzdaluje z naší země za lepšími terény, jarní část sezóny 2008/2009 se nezadržitelně blíží. Vzhledem k velkému zájmu a množství objednávek, začíná dnes v naší klubové prodejně FAN SHOP předprodej na utkání 17. kola Gambrinus ligy SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha. Všichni věříme ve vynikající sportovní kulisu a plný svatostánek naší Sigmy – Andrův stadion. Vstupenky můžete zakoupit v pracovní dny od 10 do 17 hodiny a v sobotu od 9 do 12 hodiny. Pro první čtyři jarní kola si již ČT vybrala utkání pro přímé přenosy. Do Olomouce zatím kamery nezamíří. Sigma hraje během 21 dní třikrát doma! Zde jsou přesné termíny pro úvod jara. NE 22. 2. 17:00 17. kolo SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha NE 1. 3. 15:00 18. kolo FK Jablonec - SK Sigma Olomouc NE 8. 3. 17:00 19. kolo SK Sigma Olomouc– Mladá Boleslav NE 15. 3. 17:00 20. kolo SK Sigma Olomouc – SK Kladno Ještě stále máte možnost registrace ve Věrnostním programu SK Sigma Olomouc. Každým dnem očekáváme tisícího člena! Zde jsou uvedeny ceny pro jarní část Gambrinus ligy. 1. Top klubové členství – cena 800,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa na kryté tribuně Západ či Východ pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 % - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání 2. Standard klubové členství – cena 560,- Kč vám přináší: - jistotu stálého nekrytého místa na tribuně pro všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010 - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 3. Fan klubové členství – cena 400,- Kč vám přináší: - jistotu stálého místa v sektoru pro domácí fanoušky na všechna domácí prvoligová utkání jarní části sezóny v podobě permanentní vstupenky, - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - ZDARMA vstupenku do sektoru fanoušků na venkovní utkání, - jistotu účasti na fotbalovém turnaji fanoušků Sigmy v malé kopané, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání. 4. Junior klubové členství – ZDARMA! Přináší vašemu dítěti: - jistotu stálého místa na všechna domácí prvoligová utkání sezóny (v případě volné kapacity vedle svého rodiče), - ZDARMA nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %, - volný vstup na domácí utkání juniorky, - předkupní právo na nákup permanentky na své místo pro sezónu 2009/2010, - šanci být vylosován při soutěži v přestávce domácích prvoligových utkání, - upozornění: toto členství je pro děti do dvanácti let věku, tedy pro ty, kterým v den registrace nebylo 13 let. 5. Modrobílé členství – cena 300,- Kč vám přináší: - nepřenosnou klubovou věrnostní kartu SPHERE v hodnotě 1500 Kč s možností čerpat slevy 5 % na nákup zboží v klubové prodejně Fanshop a u dalších 6500 partnerů SPHERE po celé České a Slovenské republice 5 – 30 %. Upozornění: Klubová věrnostní karta je nepřenosná. Na zadní straně bude hůlkovým písmem uvedeno jméno a příjmení majitele karty. SK Sigma Olomouc povede seznam členů Věrnostního programu s jejich osobními údaji za účelem možnosti zasílat informace o novinkách v klubu. V případě ztráty členské karty či permanentní vstupenky umožní registrace vystavení duplikátu. Partnerem Věrnostního programu našeho klubu se stala společnost EFIN a její karta SPHERE. Tato společnost nám nabídla nejvíce výhod pro Vás všechny, příznivce olomoucké Sigmy. Výhody pramenící z členství a tedy držení členské karty můžete čerpat po celé České i Slovenské republice a to i v internetových obchodech u více než 6500 partnerů po celé České a Slovenské republice! Věřím, že si každý z Vás vybere. Noví zájemci se mohou do Věrnostního programu SK Sigma Olomouc zaregistrovat v naší klubové prodejně Fanshop v pracovní dny od 10 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.A tým - další aktuality:

Sigma na úvod přípravy s jasnou výhrouSigma na úvod přípravy s jasnou výhrou
| 23.06.2018
Sigmu čeká první přípravný zápasSigmu čeká první přípravný zápas
| 22.06.2018
Liga změnila herní formátLiga změnila herní formát
| 20.06.2018
Sigma na Moravia Sport ExpoSigma na Moravia Sport Expo
| 20.06.2018
Los podzimu základní fáze sezonyLos podzimu základní fáze sezony
| 20.06.2018
Sigma začne sezonu doma se SlaviíSigma začne sezonu doma se Slavií
| 20.06.2018
Už jsem se těšil, řekl DvořákUž jsem se těšil, řekl Dvořák
| 19.06.2018
Trenér Václav Jílek o startu přípravyTrenér Václav Jílek o startu přípravy
| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem
| 18.06.2018
Sigma startuje přípravu na novou sezonuSigma startuje přípravu na novou sezonu
| 18.06.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná