Habusta, Houska i Plšek nastoupili

15.03.2011 / SCM

První přípravné utkání roku 2011 zvládla reprezentační osmnáctka - v Lanžhotě zdolala Srbsko 2:1. V nominaci pro dvojzápas se Srby jsou i tři hráči z SK Sigma Olomouc. Záložníci Jakub Habusta a David Houska nastoupili v základní sestavě, další středopolař Jakub Plšek šel do hry po přestávce. Druhý přípravný zápas se Srbskem sehraje reprezentace do 18 let ve čtvrtek od 15:00 hodin v Mikulově. "Bylo to vyrovnané utkání. Soupeř byl individuálně zdatný, naše mužstvo eliminovalo jeho přednosti dobrou organizací hry a nasazením. Hrálo se hodně mezi šestnáctkami s minimem šancí. Oba celky často ztrácely míč, hra byla rozháraná, což lze přičíst tomu, že šlo o první utkání po zimní přestávce. Paradoxní nakonec bylo, že byť soupeř za celý druhý poločas ani jednou nevystřelil na naši branku, mohl v poslední minutě po závaru v pokutovém území z nařízené penalty srovnat skóre," řekl trenér Václav Jílek pro svazový server fotbal.cz. ČR U 18 – Srbsko U 18 2:1 (2:1) Branky ČR: 21. z pen. Krmenčík, 26. vlastní. ČR: Hrubeš - Krátký, Kováč (46. Bubeníček), Čepelák, Hybš - Prošek, Habusta (46. Česlák), Houska (46. Plšek), Sýkora - Krmenčík (46. Jurča), Hurka (46. Mandula). Trenéři Hřebík a Jílek.

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně