Aktuality

Hodnocení sezóny 2005/2006 přípravek

25.07.2006 / Sportovní třídy

Přípravka U11 Treninková příprava probíhala od 08/2005 do konce 10/2005 na venkovních hřištích v areálu SK SIGMA Olomouc. V srpnu se hráči zúčastnili předsezonního 4 denního soustředění v Lošticích. Od začátku 11/2005 do konce 03/2006 vzhledem ke klimatickým podmínkám zimní příprava probíhala v treninkové hale v areálu SK SIGMA, gymnastické tělocvičně na gymnáziu Hejčín a krytém plaveckém bazénu v areálu ZŠ Nedvědova. Jarní část sezony byla zahájena v 04/2006 a skončila koncem 06/2006. Treninky probíhaly opět v areálu SK SIGMA Olomouc. Během sezóny bylo do treninkové přípravy zařazeno 46 hráčů. Z těchto byli koncem června vybráni hráči pro sportovní třídu na ZŠ Heyrovského. Tito hráči budou tvořit základní kádr mladších žáků pro herní sezónu 2006-2007. Výsledkové zhodnocení : - starší přípravky "A" a "B" byly zařazeno do dlohodobé soutěže přeboru HFŽ. Tým SIGMA "A" se stal vítězem dlouhodobé části, tým SIGMA "B" obsadil velmi dobré 3. místo. Ve finálovém turnaji o titul přeborníka HFŽ tým SIGMA vyhrál a stal se vítězem přeboru HFŽ pro soutěžní rok 2005/2006. Jako vítězové postoupili hráči do celostátního finále, kde obsadili 6. místo. - během roku jsme se zúčastnili rovněž 15 významných turnajů jak na venkovních hřištích, tak v hale. Na těchto turnajích jsme se umístili 1 x na prvním, druhém nebo třetím místě. Zhodnocení : - Vzhledem ke skutečnosti, že sezóna 2005-2006 byla zaměřena především na přípravu hráčů pro výběr do sportovní třídy, domníváme se, že můžeme být spokojeni jak s výsledky tak počtem hráčů, kteří byli přijati do sportovní třídy. Trenéři : Zdeněk Filip, Milan Copek Vedoucí : Jan Opletal Přípravka U10 V dlouhodobé soutěži krajského přeboru jsme skončili na 6.místě a kdybychom vyhráli poslední zápas,mohli jsme být třetí.Vzhledem k tomu,že jsme hráli s o dva roky staršími soupeři,je tento výsledek dobrý.V zimní části jsme absolovovali 16 turnajů v hale,z nichž jsme 11 krát vyhráli.V kvalifikaci na celostátní oficiální mistrovsví republiky mladších přípravek jsme porazili Pardubice a postoupili do závěrečného turnaje,kde jsme nakonec ve finále prohráli se Spartou Praha a skončili na 2.místě.Mimo to jsme se zůčastnili turnaje v Rakousku,kde z 25 mužstev jsme byli šestí.Celý ročník byl tedy pro naši třídu úspěšný. Trenéři p. Schwarz, Netopil, Spurný Přípravka U9 V právě ukončeném soutěžním ročníku 2005/2006 začala hrát mladší přípravka – 2. třída ( hráči narozeni v roce 1997 a 1998 ) pravidelnou soutěž. V okresním přeboru nastupovala dvě naše družstva proti mužstvům, kde byli hráči někdy až o 3 roky starší. Proti takto fyzicky vyspělejším soupeřům se jen těžko prosazovali a ve svých skupinách skončili na čtvrtých místech se ziskem 5 bodů. Vítanou změnou byla halová sezóna, kdy jsme se zúčastnili 12 turnajů, na kterých jsme mohli porovnat své schopnosti se stejně starými chlapci z jiných oddílů na Moravě, v Čechách a ze Slovenska. Na těchto turnajích jsme byli celkem úspěšní, 4x jsme zvítězili, 3x byli druzí, 2x třetí a jen 3x skončili pod stupni vítězů. Kvalitní zimní příprava a získané herní zkušenosti se projevili v jarní části sezóny, kdy A mužstvo vyhrálo svou skupinu OP a celkem získali naše mužstva 31 bodů. Na jaře jsme kromě zápasů v okresním přeboru sehráli tři kvalitní mezinárodní turnaje. Ve Zlíně a Pardubicích jsme skončili shodně na třetím místě a v Ostravě zvítězili. V průběhu sezóny se v mužstvu vystřídalo 48 hráčů, v jarní části se jejich počet ustálil na třiceti, kteří by měli tvořit základ nově se tvořící starší přípravky. trenér: Libor ZdráhalSportovní třídy - další aktuality:

Starší žáci Sigmy uspěli na halových turnajíchStarší žáci Sigmy uspěli na halových turnajích
| 16.01.2020
Souhrn podzimní části sezóny U13Souhrn podzimní části sezóny U13
| 14.01.2020
Hodnocení podzimní části sezóny našich přípravekHodnocení podzimní části sezóny našich přípravek
| 20.12.2019
Sigma U12 zpříjemnila Vánoce dětem ve Fakultní nemocniciSigma U12 zpříjemnila Vánoce dětem ve Fakultní nemocnici
| 19.12.2019
Naše legendy předávaly zkušenosti mladým hráčůmNaše legendy předávaly zkušenosti mladým hráčům
| 05.12.2019
Benjamínci byli úspěšní na turnajích v Polsku i PrazeBenjamínci byli úspěšní na turnajích v Polsku i Praze
| 02.12.2019
Sigma pořádá turnaj žákovských týmůSigma pořádá turnaj žákovských týmů
| 21.11.2019
Žákovské týmy U15 a U14 odehrály poslední zápasy podzimuŽákovské týmy U15 a U14 odehrály poslední zápasy podzimu
| 18.11.2019
Žákovské týmy zakončily podzim výhramiŽákovské týmy zakončily podzim výhrami
| 12.11.2019
Žákovská mužstva dokráčela k vítězstvímŽákovská mužstva dokráčela k vítězstvím
| 28.10.2019OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná