Holub dal hattrick Spartě

19.03.2011 / SCM

První vítězství v jarní části sezony se dočkal tým SK Sigma Olomouc U 17. V sedmnáctém kole doma sedmnáctka porazila Spartu Praha 4:1, tři branky domácích dal útočník Michal Holub. Pro Sigmu utkání nezačalo ideálně. Už ve 2. minutě chybovala v defenzivě a hosté šli do vedení. To netrvalo dlouho. Už o tři minuty později se trefil přímo z rohového kopu Holub. Ve 24. minutě zahrál dobře a přesně přímý kop přes zeď P. Ševčík a Sigma vedla. Náskok navýšila až po přestávce, dvakrát se trefil Holub a zkompletoval tak hattrick. „Sparta potvrdila svoji kvalitu, nebylo to lehké. Ale kluci to zvládli, i když jsme prohrávali, zaslouží absolutorium. Splnili to, co chci fotbalovostí i výsledkově,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Sparta Praha U 17 4:1 (2:1) Branky Sigmy: 5., 61. a 74. Holub, 24. P. Ševčík. SK Sigma U 17: Arbeit – Hodis, Hlavica, Řehák, Hýbl – Langer (69. Vasiljev), Bzirský (41. Bača), Richter, P. Ševčík – Chrašč, Holub (77. Machálek). Trenér Václav Jílek.