Hráči po utkání: Bylo to těžké

15.05.2011 / A tým

Zpět na čtvrtém místě tabulky jsou znovu fotbalisté SK Sigma Olomouc. Vrátilo je tam vítězství nad Hradcem Králové. Zápas s protivníkem, který se snažil dlouho vzdorovat, rozhodly dvě branky střídajícího útočníka Pavla Šultese ve druhém poločase. Pavel Šultes: „Rozhodnout zápas je vždycky dobré. Jsem rád, že se to podařilo mě, pomohl jsem mančaftu a vyhráli jsme. Několik set kol jsem nedal gól, je to pro mě povzbuzení, uvidíme, jestli mi to pomůže do dalších bojů, i do finále Ondrášovky. Samozřejmě mě mrzí, že jsem jich na jaře nedal víc.“ Tomáš Hořava: „Zápas byl těžký, Hradec hrál velmi dobře kombinačně. Chtěli jsme to rozhodnout, druhý poločas jsme šli za vítězství, Pavel Šultes to potom rozhodl. Chtěli jsme se vrátit na čtvrté místo a povedlo se to. Tomáš Přikryl: „Myslím, že to mohlo být lepší, nehrál jsem to, co jsem chtěl. Možná jsem byl trošku nervózní, poprvé od začátku před domácím publikem, ale jen na to bych to nesváděl. Byl to těžký zápas, Hradec dobře bránil, snažil se hrát dopředu. Ale ve druhém poločasu jsme hráli lépe, dostávali jsme se do šancí, takže můžeme být spokojeni.

Sigma poprvé trénovala v TureckuSigma poprvé trénovala v Turecku
| 23.01.2020
Sigma odcestovala na soustředění v TureckuSigma odcestovala na soustředění v Turecku
| 22.01.2020
Václav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstvaVáclav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstva
| 19.01.2020
Druhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíciDruhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíci
| 18.01.2020
V prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivitaV prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivita
Představujeme mladé talenty: Kryštof DaněkPředstavujeme mladé talenty: Kryštof Daněk
| 17.01.2020
V dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla ProstějovuV dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla Prostějovu
| 15.01.2020
Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1
Přátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v ŘepčíněPřátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v Řepčíně
| 14.01.2020
Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0