Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Hrajte s námi i tuto neděli!

20.10.2006 / A tým

V 9. kole I. Gambrinus ligy, kdy náš tým porazil Slovácko, vyhrávali naši diváci na Andrově stadionu a příznivci na internetových stránkách. Ve druhém domácím utkání za sebou Sigma vyhrála odlepila se ze dna ligové tabulky. Věříme, že i v tuto neděli zvítězíme. Přijďte naši Sigmu povzbudit a hrajte tak s námi. Čekají na Vás hodnotné ceny. Diváky na Andrově stadionu navíc čekal doprovodný program plný soutěží. Za náš promo tým jej zahájil speaker Mirek Skácelík s informacemi o předchozích duelech se Slováckem v pravidelném okénku „Ohlédnutí zpět“. Poté na plochu vyběhl moderátor Majlo. Vylosoval soutěžící s Olomouckým deníkem hodem tenisáků mezi diváky. Chybět nemohly cheerleaders agentury HIT v klubových barvách, které uvedly svým vystoupením hráče na hrací plochu v doprovodu našich nejmenších za znělky skupiny Calibos. Poločasový program patří soutěžím. Mediální partner OLOMOUCKÝ DENÍK má novou soutěž nazvanou Střelba s Deníkem. Majitelé tenisových míčků Jan Kováčik a Gianpaolo Pezzotti, oba z Olomouce, zvolili jednoduchou střelu ze značky pokutového kopu. Nemířili přesně a tak si neodnesli finanční ceny, ale museli se spokojit s drobnými suvenýry. Novým partnerem od této sezóny, který je připraven také v přestávce utkání a který připravil velice atraktivní ceny, je společnost ELECTRO WORLD. Výherci jsou losováni z řad prodaných permanentek. Tentokrát se vylosovaní držitelé permanentek nedostavili a tak dostali šanci dobrovolníci z tribun. Martin Molnár a Ondřej Manina, oba z Olomouce, však neměli dobrou mušku. Ve 2. poločase se losovaly dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, zpravodaje k domácímu utkání SK Sigma. Číslo najdete vždy na titulní straně Fotbal INFO vpravo nahoře. Vylosovaná čísla oznámí rozhlas na stadionu a objeví se současně na světelné tabuli. Poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z provozoven sítě PAVLÍK GROUP (restaurace Gól v hlavní tribuně Androva stadionu, Orient Expres v budově hlavního vlakového nádraží, restaurace U Kejklíře a kavárna Mahler na Horním náměstí) si vyzvedl do uzávěrky tohoto vydání pouze Alois Přidal z Haňovic. V průběhu celého utkání jste také hlasovali prostřednictvím sms zpráv o nejlepšího hráče utkání. Soutěž byla vyhodnocena a vyhlášena ihned po skončení utkání. Partnerem sms soutěže, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je SPORTBAR HERNA SIGMA. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž bude vyhodnocena v závěru utkání a tři vylosovaní účastníci budou během několika dní kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a plakát týmu Sigmy k tomu! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. A kdo byl vylosován při utkání se Slováckem? Jaroslav Spurný, Jan Rafaj a Leoš Klučka, všichni z Olomouce. Všichni, nejen výherci, se mohou těšit na novinky. Stolní fotbal, šipky a kulečník jsou již v provozu! Na internetových stránkách našeho klubu www.sigmafotbal.cz navíc probíhají tipovací soutěže. V soutěži k zápasu v Jablonci opět hlasovalo hodně z Vás: 212 registrovaných uživatelů. Na ceny se mohou těšit jen tři. První cenu, míč s podpisy hráčů, získává Petra Lžičařová z Olomouce, druhou cenu, film na DVD, Jakub Schulz ze Samotišek a třetí cenu, hudební CD, Mojmir Ivanov ze Šternberka. Každý výherce navíc dostane plakát týmu Sigmy. Podobnou soutěž jsme připravili i pro zástupce médií. Jejich úkol spočíval „pouze“ ve správném tipu výsledku utkání. Uspělo šest odborníků. Adam Fritscher a Tomáš Minarčík (Český rozhlas), Zdenek Zukal (ZZIP), František Kadlec (FK SIAD Most), Vladimír Kolář (Deník Sport), Pavel Ždímal (Česká televize) a Michal Kundschotský (Týdeník Gól). Pro posluchače rádií HITY a APOLLO, navíc pokračuje telefonická soutěž o vstupenky na každé utkání a bulletin Fotbal INFO zdarma. Pokračuje také soutěž pro řidiče, nazvaná „Za malý získej velký“, kdy můžete vyhrát nový dres Sigmy s podpisy hráčů (více informací najdete ve zpravodaji Fotbal INFO). Stále také připravujeme jednu extra cenu do celosezónní soutěže. Takže neváhejte a přijďte na Andrův stadion a podpořte naši Sigmu! Všem výhercům ještě jednou blahopřejeme. Těm, kteří neměli štěstí, jej přejeme již tuto neděli! SK Sigma Olomouc připravila pro diváky na Andrově stadionu ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc a Dopravním podnikem města Olomouc po skončení utkání tj. v 19:05 opět posilový tramvajový spoj s nástupní stanicí na rohu Sokolské ulice a náměstí Hrdinů. Tramvaj dále pokračuje ve směru na hlavní vlakové nádraží přes centrum, poté přes tržnici zpět na náměstí Hrdinů.A tým - další aktuality:

Všechny týmy SK Sigma jsou po podzimu v popředí tabulekVšechny týmy SK Sigma jsou po podzimu v popředí tabulek
| 06.12.2016
Program zimní přípravy týmu SK Sigma OlomoucProgram zimní přípravy týmu SK Sigma Olomouc
| 05.12.2016
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 05.12.2016
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 02.12.2016
Brankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkouBrankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkou
| 30.11.2016
Začal předprodej permanentek na jaroZačal předprodej permanentek na jaro
| 29.11.2016
Tým SK Sigma i po konci sezony trénujeTým SK Sigma i po konci sezony trénuje
| 29.11.2016
Vyjádření SK Sigma Olomouc, a.s.  k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnesVyjádření SK Sigma Olomouc, a.s. k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnes
| 28.11.2016
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 28.11.2016
Nejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletíNejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletí
| 27.11.2016OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná