1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Hrajte s námi i v posledním utkání roku 2006!

29.11.2006 / A tým

V 15. kole I. Gambrinus ligy jsme zakončili podzimní část sezóny výhrou na domácí půdě Androva stadionu. Týmu ze Zlína nepomohla ani výměna trenéra a odvezl si porážku 3 - 0! Příznivci Sigmy v soutěžích k tomuto utkání vyhrávali také! Tady je malé shrnutí doprovodného programu našeho klubu. V loňském roce touto dobou zima již kralovala. Letos ale fotbalu přeje a čeká za dveřmi až skončí fotbalový rok. Ten zakončíme v neděli zápasem s Mladou Boleslaví. Stejně jako ve všech předchozích zápasech i v tom posledním v roce 2006 na Vás, diváky na Andrově stadionu a příznivce na internetu, čekají soutěže a skvělé ceny! A kdo vyhrával při posledním utkání podzimní části sezóny 2006-2007? Vše zahájil speaker Mirek Skácelík s informacemi o předchozích vzájemných zápasech se Zlínem v pravidelném okénku „Ohlédnutí zpět“. Moderátor Majlo vyrazil v teplém podzimním podvečeru na plochu Androva stadionu se snowboardem, který čekal na svého majitele! Vylosoval soutěžící s Olomouckým deníkem hodem tenisáků mezi diváky a uvedl na hrací plochu cheerleaders agentury HIT v klubových barvách Sigmy. Za zvuků skupiny Calibos nastoupili borci obou týmů. Olomoucký rocker David Spilka stále pokračuje v soutěži Superstar, takže mu držme palce, třeba nám jednou zazpívá hymnu Sigmy přímo stadionu…... Poločasový program byl ve znamení tradičních soutěží. Mediální partner OLOMOUCKÝ DENÍK připravil soutěž nazvanou Střelba s Deníkem. Majitelé tenisových míčků Jan Kováčik a Ondřej Stavinoha z Olomouce, nenašli odvahu a zvolili jednoduchou střelu ze značky pokutového kopu. Nemířili přesně a tak si neodnesli finanční částku, ale „pouze“ drobné suvenýry. Novým partnerem od této sezóny, který je připraven také v přestávce utkání a který připravil velice atraktivní ceny, je společnost ELECTRO WORLD. Výherci jsou losováni z řad našich nejvěrnějších tj. majitelů zakoupených permanentek. Tentokrát se vylosovaní dostavili oba vylosovaní. Jan Hrabal ze Skrbeně ani Daniela Solářová z Prusinovic nemířili dobře a tak se museli spokojit s míčem a drobnými suvenýry od radií HITY a APOLLO. Každý navíc získal permanentku na 1 hodinu bowlingu zdarma do vyhlášeného olomouckého BOWLANDu! Až na závěr se předávala cena Partnera utkání, společnosti T.S.Bohemia, která připravila snowboard z limitované kolekce Rossignol. A protože se vylosovaný držitel prodané vstupenky nedostavil, losoval Majlo ze čtyř soutěžících přímo na ploše. Šťastným se stal Jan Kováčik z Olomouce. Ve 2. poločase se losovaly dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete vždy na titulní straně vpravo nahoře. Poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP si vyzvedl do uzávěrky tohoto vydání pouze jeden a to Zdeněk Seidl z Olomouce. V průběhu celého utkání jste také hlasovali prostřednictvím sms zpráv o nejlepšího hráče zápasu. Soutěž byla vyhodnocena a vyhlášena ihned po skončení utkání (podrobné informace najdete na jiném místě tohoto vydání). Na internetových stránkách našeho klubu www.sigmafotbal.cz navíc probíhají tipovací soutěže. Blíží se čas Vánoc a Sigma rozdávala hodnotné ceny i v soutěžích na internetu! K utkání s Českými Budějovicemi jsme tentokrát soutěžili o snowboard od TS BOHEMIA, sadu sklenic s logem Sigmy z klubového Fanshopu a o hodinovou permanentku na bowling do Bowlandu! Přestože nás zradil standardní soutěžní systém, zúčastnilo se soutěže 103 registrovaných uživatelů. Ovšem dobře odpovědělo pouze osm z vás. 1. cenu si odnesl Jakub Fantal z Olomouce, 2. cenu Eduard Březík st. z Přerova a 3. cenu potom Kristýna Misiarzová z Ostravy – Poruby. Každý navíc získal sadu hráčských karet. K utkání se Zlínem se soutěže zúčastnilo 96 soutěžících. Třicet z nich mělo všechny odpovědi na otázky správně a muselo se tedy losovat. 1. cenu snowboard z limitované série od TS Bohemia získal Jan Pavlů ze Zábřeha, 2. cenu, míč s podpisy hráčů, Patrik Zahálka ze Skrbeně a 3. cenu, film na DVD, Petra Lžičařová z Olomouce. Každý vylosovaný výherce opět obdržel sadu hráčských karet. Tipovací soutěž jsme připravili i pro zástupce médií. Jejich úkol spočíval „pouze“ ve správném tipu výsledku utkání. Kvarteto Ondřej Hlaváč (www.sigmafotbal.cz), Tomáš Němčanský (eFotbal), Jaroslav Jelínek (ČTK) a Petr Janeček (Syndikát novinářů). Hlasovat o nejlepšího hráče utkání můžete prostřednictvím sms zpráv! Partnerem soutěže, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je Sportbar herna Sigma. Stačí poslat jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž bude vyhodnocena ihned po skončení utkání a tři vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla během několika následujících dní. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a plakát týmu Sigmy k tomu! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. Ze třech vylosovaných si do uzávěrky tohoto čísla ceny vyzvedli pouze dva, Ladislav Hladík a Jaroslav Mikulecký, oba z Olomouce. Nejlepším hráčem se dle Vašeho hlasování stal Melinho. Všichni, nejen výherci, se již mohou těšit na novinky. Stolní fotbal, šipky a kulečník jsou již v provozu! Vstupenky na utkání Sigmy můžete také získat v telefonické soutěži s našimi mediálními partnery. Radia Hity a Apollo soutěží před každým domácím zápasem Sigmy. Všichni získají po dvou vstupenkách a bulletin Fotbal INFO k tomu v naší klubové prodejně Fanshop. Každý, kdo se vypraví na utkání Sigmy městskou hromadnou dopravou, má možnost využít posilový tramvajový spoj s nástupní stanicí na rohu Sokolské ulice a náměstí Hrdinů. Tramvaj dále pokračuje ve směru na hlavní vlakové nádraží přes centrum, poté přes tržnici zpět na náměstí Hrdinů. Ve spolupráci se Statutárním městem Olomouc a Dopravním podnikem města Olomouc jej pro Vás připravil náš klub po skončení utkání tj. ve 19:05 hodin. Sigma začne utkání s Mladou Boleslaví v neděli 3. prosince od 17 hodin.A tým - další aktuality:

Shrnutí přípravy SK Sigma OlomoucShrnutí přípravy SK Sigma Olomouc
| 15.07.2018
Sigma v generálce s jasnou výhrouSigma v generálce s jasnou výhrou
| 13.07.2018
Sigma hraje poslední zápas bez divákůSigma hraje poslední zápas bez diváků
| 12.07.2018
SK Sigma tužil partu na paintballuSK Sigma tužil partu na paintballu
| 11.07.2018
Sigma podruhé v přípravě prohrálaSigma podruhé v přípravě prohrála
| 10.07.2018
Ve středu začíná předprodej na první zápas SigmyVe středu začíná předprodej na první zápas Sigmy
| 10.07.2018
Sigma na úvod s remízouSigma na úvod s remízou
| 08.07.2018
Tým SK Sigma vyrazil na soustředěníTým SK Sigma vyrazil na soustředění
| 06.07.2018
Sigmu čekají v Polsku tři zápasySigmu čekají v Polsku tři zápasy
| 05.07.2018
Trenér Václav Jílek před herním soustředěnímTrenér Václav Jílek před herním soustředěním
| 05.07.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná