SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Hudec rozhodl zápas, který nedohrál

22.03.2004 / A tým

Obránce SK Sigma Olomouc Martin Hudec (*1982) rozhodl gólem hlavou po centru Petera Babniče o vítězství Sigmy nad Českými Budějovicemi. Zápas 22. kola Gambrinus ligy ale nedohrál, za druhou žlutou kartu byl v 78. minutě vyloučen a mohl v závěru jen držet palce mimo hrací plochu. „Bylo toho hodně, gól, šance i kiksy. Takové chyby by se mi neměly stávat,“ řekl našemu listu obránce Sigmy Martin Hudec. Obvykle bývá bez minel a čistě odzbrojuje soupeře. Jenže včera předvedl několik krp a navíc se dvanáct minut před koncem vykartoval. „Jsem rád, že to kluci dokázali uhrát a získali jsme tři body. První žlutá byla, ale ta druhá situace, to byl normální souboj. Protihráč upadl a sudí pískl. Pak mi řekl, že jsem ho stáhl, s tím nic nenadělám“ pokračoval Hudec. Ale na vše špatné mohl zapomenout, jeho branka rozhodla, v této sezoně i celé kariéře se trefil už potřetí. „Už při té první hlavičce jsem zvedal ruce radostí, ale brankář to zázračně vyškrábl. Pak jsme si to s Babničem zopakovali a vyšlo to,“ podotkl Hudec.

Začal předprodej na další utkání SK SigmaZačal předprodej na další utkání SK Sigma
Sestava SK Sigma proti VítkovicímSestava SK Sigma proti Vítkovicím
Minář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebudeMinář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebude
24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím