Jakub Plšek rozhodl o výhře repre U 21

06.06.2013 / A tým

Česká reprezentace U 21 odčinila úterní prohru 0:3 s Rakouskem. Včera na turnaji v Kyjevě porazila Slovinsko 1:0, branku dal záložník SK Sigma Olomouc Jakub Plšek. Nastoupil v základní sestavě, stejně jako další hráč našeho klubu Aleš Nešický. Ten v týmu nahradil původně nominovaného Davida Housku. Plšek i Nešický nastoupil v základní sestavě. Nešický hrál první poločas, Plšek byl střídán v 61. minutě. V úvodním duelu na turnaji proti Rakousku šel Kuba Plšek do hry na druhý poločas, to už bylo za stavu nula dva. Aleš Nešický nastoupil za repre U 21 podruhé, Jakub Plšek už má starty čtyři, poprvé za jedenadvacítku skóroval.

Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
| 26.09.2016
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval
| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek