SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka ani podruhé doma na výhru nedosáhla

13.08.2001 / SCM

Juniorka ani podruhé doma na výhru nedosáhla Béčko Sigmy už má za sebou druhý druholigový zápas na domácí půdě. Ve třetím kole hrála naše juniorka před týdnem doma s Neratovicemi. Zápas zahájila aktivněji. Ve 14. minutě jsme šli do vedení nekompromisní hlavičkou Vyskočila z přihrávky Ševely. Ve 31. minutě byl faulován ve vápně Štrbík. Penaltu Winter Ševelovi vystihl, ale Vyskočil byl u odraženého míče nejdříve a po zemi zařídil dvoubrankové vedení. Do druhého půlky jsme vstoupili na půl plynu, což hosté dokázali náležitě|potrestat. V 53. minutě využil zaváhání domácí obrany Brendl po centru Brzeziny. Ještě v 89. minutě mohl rozhodnout Řehák, jeho střelu Winter vystihl. V nastaveném čase přišel trest za zahozené šance. Fingerhut z dálky napřáhl a trefil přesně. "V prvním poločase jsme předvedli kvalitní výkon, který se musel divákům líbit. Po přestávce kluci ubrali na důrazu, nedokázali využít několik brejkovych situací a v závěru náhodnou brankou ztratili zbytečně body," řekl po zápase trenér juniorky Zdeněk Psotka. Dnes hraje béčko v Plzni. Branky: 14. a 31. Martin Vyskočil - 53. Brendl, 90. Fingerhut. Rozhodčí: Čuřín. ŽK: Látal - Škoda, Janeček. Diváků: 900. Sigma B: Bureš - Jordánek, Čep, Škerle,Macháček, Laštůvka, Ševela, Štrbík, Chmelíček (66. Řehák),Večeřa (83. Látal), Vyskočil (90. Knop). Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz