Juniorka dohrávala bez dvou vyloučených

15.04.2002 / A tým

Juniorka dohrávala bez dvou vyloučených Béčko SK Sigma Olomouc hrálo ve 22. kole druhé ligy v Mladé Boleslavi. Naši mladící nezačali špatně, Martin Vyskočil neproměnil vyloženou šanci. Jenže znovu jsme inkasovali zbytečnou branku ze standardky. Navíc jsme dohrávali bez dvou vyloučených, Václav Jordánek a Ivo Krajčovič šli do sprch po druhé žluté kartě. Mladá Boleslav - SK Sigma B 2:0 (1:0) Hned v úvodu vyzkoušel Macháčkovu pozornost Krajčovič a v první čtvrthodině byla hra zcela vyrovnaná. Klid do domácích řad vnesl v 17. minutě Morávek, který překonal Vlasáka přízemní ranou z trestného kopu. Morávek byl také nejpilnějším střelcem v domácím dresu a v 31. minutě měl Vlasák hodně práce s jeho dalším jedovatým pokusem. V druhém poločase si domácí zkomplikovali situaci v 51. minutě po vyloučení Jakubce, hosté vycítili šanci a vytvořili si převahu. V 69. minutě se ale síly vyrovnaly, neboť do sprch zamířil i olomoucký Jordánek. O osudu utkání definitivně rozhodla 84. minuta, kdy Zelenka proměnil sólo v druhý gól Mladé Boleslavi. V 86. minutě ještě opustil po třetí červené kartě zápasu hřiště hostující Krajčovič a v samém závěru neproměnil vyloženou šanci na pojistku výsledku Rajnoch. Branky: 17. Morávek, 84. Zelenka. Rozhodčí: Marada. ŽK: Jakubec, Seman - Glos, Krajčovič, Spáčil, Jordánek.ČK: 51. Jakubec - 69. Jordánek, 86. Krajčovič. Diváci: 1750. Sigma B: Vlasák - Hudec, Škerle (59: Glos), Gába, Jordánek - Spáčil, Laštůvka (59: Ševela), Krajčovič, Štrbík (80. Řehák) - Vyskočil, Zdráhal. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 15. dubna 200 2