Juniorka dohrávala v Boleslavi v devíti

03.08.2003 / A tým

Juniorka dohrávala v Boleslavi v devíti První zápas nové sezony skončil pro juniorku Sigmy ještě dříve, než mohl pořádně začít. Béčko Sigmy totiž v Mladé Boleslavi přišlo už po čtvrthodince hry o brankáře Todora Kjučukova, který dostal červenou za ruku mimo šestnáctku. Když pak musel pod sprchu v 63. minutě po druhé žluté kartě navíc i Rojka, bylo jasné, že Hanáci na body nedosáhnou. Mladá Boleslav - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0) Utkání začalo náporem domácích a před olomouckou brankou bylo rušno. V 17. minutě zahrál hostující brankář Kjučukov rukou mimo pokutové území a byl vyloučen. Do branky přišel Tomáš Černý a z pole nuceně odešel Hubník. V početní převaze sice měla Boleslav navrch, ale k brance to dlouho nevedlo. Rozhodující okamžiky přišly po hodině hry. Střídající Gögh střelou bez přípravy z dvaceti metrů pod břevno dostal domácí tým do vedení a krátce nato byl po druhé žluté kartě vyloučen i hostující Rojka. Olomouc tak dohrávala jen s devíti hráči, a to už bylo těžké domácím účiněji vzdorovat. Koreho míč z rohového kopu sice skončil v brance hostí, ale gól nebyl uznán pro faul na brankáře. Druhý gól tak padl v 85. minutě, kdy Čuprův centr doklepl za záda Černého Bednář. Branky: 60. Gögh, 85. Bednář. Rozhodčí:Polák. ŽK: Šmerda - Rojka. ČK: 17. Kjučukov, 63. Rojka (oba Olomouc). Diváci: 1526. Sigma: Kjučukov - Jordánek, Krajčovič, Škerle, Glos - Mazouch (56. V. Schulmeister), Siegl, Ševela (80. Krpec), J. Černý - Rojka, M. Hubník (17. T. Černý). Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz