Juniorka doma dostala od Zlína pět branek

22.04.2002 / SCM

Juniorka doma dostala od Zlína pět branek Ve třiadvacátém kole druhé fotbalové ligy se vůbec nedařilo juniorce SK Sigma Olomouc. Doma olomoučtí mladíci prohráli se Zlínem vysoko nula pět. SK Sigma B - Zlín 0:5 (0:1) Zápas nezačal pro domácí dobře. Ve 13. minutě vyslali hosté první a poslední střelu mezi tyče v první pětačtyřiceti minutovce a to jim stačilo k poločasovému vedení nula jedna. Juniorka se snažila a byla blízko k vyrovnání. Ve 29. minutě třela střela Vyskočil pravou tyčku, o osm minut později brankář hostí vyrazil bombu Zdráhala i pohotovou dorážku Štrbíka. V 53. minutě se Zlín dostal k první střele na bránu ve druhém poločase a rázem vedl o dvě branky. Vzápětí mohl snížit Vyskočil, ale brankář Zlína Novák jeho jedovatou ránu stihl vyrazit. Když u třetí střela hostí mezi tyče skončila brankou, bylo jasné, že béčko Sigmy zůstane bez nároku na body. Ve zbytku zápasu už se domácí pouze trápili, hosté bojující o první ligu jim zasadili ještě dva gólové údery. Branky: 53. a 59. Janda, 13. Švach, 67. Zemánek, 90. Salák. Rozhodčí: Dvořáček. ŽK: Krajčovič, Jordánek - Švach, Novosad. Diváků: 545. Sigma B: Vlasák - Jordánek, Škerle (58. Řehák), Gába, Hudec (73. Mazouch) - Glos, Laštůvka, Krajčovič, Štrbík (80. Schulmeister) - Vyskočil, Zdráhal. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 22. dubna 2002

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body