Juniorka doma opět jen za bod

14.09.2011 / B tým

Druhý domácí zápas v řadě ztratila juniorka SK Sigma Olomouc body. Béčko dnes remizovalo se Zábřehem 1:1. Mnoho šancí se v derby mezi juniorkou a Zábřehem neurodilo. Přišly až v závěru. V 68. minutě hlavičkoval po centru Machalického Ulma, radost mu překazila levá tyčka. V 79. minutě šel místo Jeromeho do hry Klesnil. Stačil se připravit v šestnáctce a po pár sekundách na hřišti, po centru Nuce z přímého kopu, skóroval. Radosti z výhry se domácí ovšem nedočkali, dvě minuty před koncem srovnal Chlebek. SK Sigma Olomouc B – Zábřeh 1:1 (0:0) Branky: 79. Klesnil - 88. Chlebek. Rozhodčí: Sedlář – Fojt, Soukal. ŽK: Coimbra, Ulma - Krejčíř, Rajnoha. Diváci: 128. SK Sigma B: Šustr – Hála, Ulma, Plšek, Machalický - Nuc, Nepožitek, Nešický, Coimbra (62. Pančochář) - Rolinc, Jerome (79. Klesnil). Trenér Martin Kotůlek.