Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Juniorka doma opět prohrála

26.04.2009 / B tým

Ve 22. kole MSFL hostila juniorka Sigmy fotbalisty Frýdku-Místku. Na Andrově stadionu viděli diváci celkem pět branek. Tři vstřelili hostující fotbalisté ještě do přestávky. Domácí se pokusili o obrat ve druhém poločase, ale dva góly jej nedokonaly. SK Sigma Olomouc „B“ – Fotbal Frýdek-Místek 2 – 3 (0 – 3) První poločas přinesl tři branky. Bohužel pro domácí příznivce všechny v síti Sigmy. První střelecký pokus si však zapsal v 7. minutě domácí Navrátil. Minul. O dvě minuty později zahrozili domácí i před svou brankou, když si Bodeček neporozuměl s vyběhnuvším Bártou. V 16. minutě byl gólu blízko exolomoucký Maceček, který trefil tyč domácí branky. V 19. minutě se skóre již měnilo. Machalický chyboval v rozehrávce a Schaffartzik skákavou střelou překonal Bártu, 1 – 0. Ve 23. minutě centroval Kučera, ale Repsl na dvakrát míč zkrotil. Ve 28. minutě zakončovali hosté. A opět přesně. Maceček postupoval sám na Bártu a nemýlil se, 0 – 2. Ve 32. minutě mohl snížit Javůrek. Nejprve jej zastavil brankář Repsl, poté obránce na brankové čáře. Ve 39. minutě se dostal do šance Maceček, ale trest přišel až o minutu později. Hosté opět rozebrali domácí obranu a Schaffartzik v klidu a s přehledem pokořil Bártu potřetí. V závěru poločasu mohl snížit Doležal, ale z hranice malého vápna netrefil branku. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Po čtyřech minutách hry nejistě zasahoval Bárta před Kořínkem, ale byl z toho jen rohový kop. V další šanci byli opět hráči Frýdku-Místku. Maceček ale tváří v tvář brankáři Sigmy nezakončil přesně. Domácí se dostávali do šancí jen ze standardních situací. V 55. minutě po jedné ze standardek snížil hlavou Murin, 1 – 3. V 61. minutě proletěl míč ze standardky Javůrka až k tyči branky překvapeného Repsla. Ten však stačil míč vyrazit. V 68. minutě byl v pokutovém území faulován Hořava a Javůrek penaltu s jistotou proměnil, 2 – 3. Čtvrt hodiny před koncem utkání střílel tvrdě Nekuda, ale jeho střele chyběla přesnost. Závěrečný nápor domácích se nekonal a když v poslední minutě nezakončil hlavou přesně Bodeček, prohrála domácí juniorka s Frýdkem-Místkem 2 - 3. Branky: 55. Murin, 68. Javůrek (p.k.) - 19. a 40. Schaffartzik, 28. Maceček Rozhodčí: Priesol – Tobola, Viščor Delegát: Vozák ŽK: 26. Murin Diváci: 130 Sestava SK Sigma „B“: Bárta – Murin, Bodeček, Komárek (K), Machalický (36. Nekuda) – Kučera, Štětina, Hořava J., Javůrek – Pospíšil (61. Koutek), Doležal. Trenér: Augustin Chromý Nenastoupili: Ulma, Michalčák, Jančík, Jakoubek Sestava Fotbal Frýdek-Místek: Repsl – Švrček, Staněk, Hrdlička, Prokeš – Kořínek (65. Mišinský), Cesnek, Literák, Schaffartzik – Němec (K), Maceček (90. Husárek). Trenér: Vladimír Skalba Nenastoupili: Pařenica, Dvořák, Žůrek, Dittert

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý