Juniorka doma prohrála

22.05.2006 / B tým

Fotbalisté Kroměříže zvítězili v dohrávce 28. kola druhé ligy na hřišti olomouckého béčka 2:0. V tabulce si polepšili na sedmé místo, soupeře odsunuli na desáté. SK Sigma Olomouc B - Kroměříž 0:2 (0:1) Ve 14. minutě se prodral Zakopal domácí obranou, jeho střelu z ostrého úhlu Blaha vyrazil, ale nehlídaný Josl bombou vrátil míč do sítě. O chvíli později se na druhé straně po kolmé přihrávce ocitl Vojtěch Schulmeister sám před Kořínkem, který však jeho střelu dokázal vyrazit. Do druhého poločasu posílili domácí útok a Jan Schulmeister vystřídal Kopeckého. Olomoučtí byli aktivnější, ale soustředěnou obranu překonat nedokázali. Důležitý moment přišel v 69. minutě, kdy Krajčovič po odpískání šlápl na Kobylíka a byl vyloučen. A za tři minuty z křídla nacentroval Bajer, Kobylík prodloužil na střídajícího Lakomého a ten hlavou k tyči zvýšil. Branky: 15. Josl, 72. Lakomý. Rozhodčí: Kocián - Tacina, Chramcov. ŽK: Horáček - Kobylík, Máša, Ditrich, Lakomý. ČK: 69. Krajčovič (Olomouc). Diváci: 306. SK Sigma B: Blaha - Kopecký (46. J. Schulmeister), Horáček, Krajčovič, J. Barcal (33. Vepřek) - Janotka, Stoklásek, Rýdel, Pulkert - Šultes (72. Řehák), V. Schulmeister. Trenér Augustin Chromý.