Juniorka doma prohrála s Jihlavou

14.03.2002 / B tým

Juniorka doma prohrála s Jihlavou Juniorka Sigmy Olomouc ani v pátém kole druhé ligy nezvítězila. Doma prohrála s Vysočinou Jihlava jedna ku čtyřem. Týmu nic nepomohl ani Aleš Urbánek, který hrál proti Jihlavě poté, co byl přeřazen z prvoligového áčka. SK Sigma Olomouc B - Jihlava 1:4 (0:3) V prvním poločase neměl ani jeden z týmů převahu, natož vypracovanou šanci. Jenže hosté dokázali využít našich nevynucených chyb. Ve 26. minutě se trefil Hošťálek, ve 38. Slavík, který v nastaveném čase dal třetí branku hostí z pokutového kopu. Po přestávce se naši mladíci sice snažili, ale zápas zvrátit nedokázali. V 85. minutě sice snížili Laštůvka, ale v 89. dal čtvrtý gól Jihlavy Bratršovský. Branky: 85. Laštůvka - 38. a 45. (pen.) Slavík, 26. Hošťálek, 89. Bratršovský. Rozhodčí: Jiřík. ŽK: Škerle - Vaculík. Diváků: 622. Sigma B:Bureš (46. Štěpán) - Jordánek (72. Mi. Vyskočil), Hubník, Hudec, Škerle - Urbánek (40. Glos),Laštůvka, Macháček, Ševela - Štrbík, Ma. Vyskočil. Trenér Zdeněk Psotka. Jihlava: Bartoš - Vaculík (81. Bratršovský), Kaplan, Tržil - Koníř (64. Kufa), Ryška, Večeřa, Slavík, Sláma - Šebek (72. Malínek), Hošťálek. Trenér Miloslav Machálek. www.sigmafotbal.cz , 26. 8. 2001