Juniorka doma prohrála s Kunovicemi

04.09.2005 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc v utkání 5. kola 2. ligy po prvním poločase vedla, ale nakonec na body nedosáhla. Ve druhém poločase zaplatila za hrubé individuální chyby v defenzivě, alespoň o jeden bod přišla v samotném závěru. SK Sigma Olomouc B – Kunovice 1:2 (1:0) V úvodu byly lepší Kunovice, ale domácí obrana nebezpečné situace vyřešila, i při první střele zápasu Faldyny. V 27. minutě dostal do vedení Olomouc Schlumeister, když překonal Kupku příčnou střelou z 25 metrů do horního rohu branky. Úspěšný střelec pak přidal ještě další střelu z dálky po zemi, kterou však kunovický gólman chytil. Po přestávce dostali hosté svého soupeře pod tlak. Ševelovu střelu ale stočila obrana na roh, na druhé straně z protiútoku Janotka nepřekonal brankáře Penksu. Po hodině hry potrestal Faldyna za chybu Stokláska a střelou zblízka vyrovnal. Ani remízy se však nakonec olomoucké béčko nedočkalo, protože po nedůrazném zákroku Kuby získal míč Faldyna, nahrál volnému střídajícímu Kasálkovi a ten střelou k tyči zápas rozhodl. Branky: 27. J. Schulmeister - 62. Faldyna, 88. Kasálek. Rozhodčí: Adam. ŽK: Kuba, J. Schulmeister, Král, Janotka - Fischer, Zemánek. Diváci: 257. SK Sigma B: Černý - Kopecký, Komárek (46. Roupec), Kuba, Stoklásek - Janotka, König (18. Král), Rýdel, J. Schulmeister (83. Vyskočil) - M. Hubník, Šultes. Kunovice: Kupka (46. Penksa) - Kopčil, Zemánek, Máčala, Josefík - Janoviak (65. Málek), Fischer, Ševela, Válek - Helísek (77. Kasálek), Faldyna.