Juniorka doma remizovala

11.10.2008 / B tým

V 10. kole MSFL hostilo béčko Sigmy na domácím Andrově stadionu Zábřeh. V utkání diváci branku neviděli a tak skončilo bezbrankovou remízou. SK Sigma Olomouc „B“ – SK SULKO Zábřeh 0 – 0 Úvodní čtvrthodinka patřila domácím. Po třech minutách hry zahrozil Štěpán, jehož střelu vyškrábl s velkou námahou brankář Toman. V 6. minutě se do šance dostával Doležal, ale na poslední chvíli jej o míč připravil křižující obránce na hranici malého vápna. I nadále byl zábřežský gólman v permanenci. Ve 13. minutě nedosáhl na míč Pospíšil po standardce Štěpána. Druhých patnáct minut se na trávníku nic nedělo. Hosté si svou první střelu na branku připsali až ve 28. minutě. Vývodův pokus však neměl gólový směr ani razanci. O tři minuty poté málem hlavičkou rozvlnil vlastní síť Skopal. Ve 39. minutě byl ve slibné střelecké pozici Blaha, po akci Pospíšila s Doležalem. Těsně minul. Obrovskou šanci měl Zábřeh minutu před přestávkou, ale Bárta Svozila vychytal. Ve druhém poločase zaujala až v 62. minutě střela Štěpána, ale byla sražena na roh. Na druhé straně vystrašil Bártu dalekonosným projektilem Řehák, gólman Sigmy si s ním na dvakrát poradil. V 70. minutě zakončoval v pádu Doležal, ale trefil jen boční síť. O čtyři minuty potom si naběhl na centr Řehák, ale míč nedokázal mezi tyče usměrnit. Střela Martinky o chvíli později skončila v rukavicích Bárty. V 81. minutě se sám před Tomanem zjevil Klesnil, ale brankář jeho hlavičku vyškrábl na roh. Když se v závěru neujala střela domácího Michalčáka ani hlavička hostujícího Svozila, rozešly se oba týmy nerozhodně 0 – 0. Utkání z tribuny sledoval i Vojtěch Schulmeister, který využil reprezentační přestávky a přiletěl z Nizozemí. Branky: - Rozhodčí: Pochylý – Paták, Páral Delegát: Poláček ŽK: 44. Štětina ČK: - Diváci: 145 Sestava SK Sigma „B“: Bárta – Nuc, Ulma, Bodeček, Stroupek – Blaha, Volf (K), Štětina (46. Klesnil), Štěpán (62. Javůrek) – Pospíšil, Doležal (79. Michlačák). Trenér: Jiří Balcárek Nenastoupili: Jančík, Dreksa, Neoral Sestava SK SULKO Zábřeh: Toman – Cetkovský, Suchánek, Skopal, Martinka – Klemza (90. Kašpar), Svozil, Laštůvka (49. Řehák), Vývoda (82. Valášek) – Pinkava (K), Pobucký. Trenér: Jiří Jurásek Nenastoupili: Stoichev, Mlynář, Yordanov, Janků